Serialowy Ted Mosby skomentował finał "Jak poznałem waszą matkę"

Aktorzy serialu "Jak poznałem waszą matkę" zaczynają komentować finał 9. sezonu, a co za tym idzie zakończenie całej historii piątki przyjaciół.

Multimedia

Ostatni odcinek serialu "Jak poznałem waszą matkę" miał swoją premierę 31 marca 2014 r. Fani przygód Teda i jego przyjaciół nie kryli swojego niezadowolenia ze sposobu, w jaki postanowiono zakończyć serial.

CZYTAJ TAKŻE: ZOBACZ SCENĘ, WYCIĘTĄ Z OSTATNIEGO ODCINKA "JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ" [WIDEO] OŚWIADCZYNY W "JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ"

Finał serii postanowił skomentować Josh Radnor, który przez 9 lat wcielał się w Teda Mosby. - Żałuję, że nie mieliśmy dodatkowych 10 minut w finałowym odcinku. Wycięto pewne rzeczy, które według mnie były naprawdę piękne. Mimo to uważam, że serial skończył się tak jak powinien. Wielu ludziom się to spodobało, ale nie mówią o tym głośno - stwierdził aktor.

"Jak poznałem waszą matkę" opierał się na opowieściach Teda, który dwójce swoich dzieci zdradzał historię, prowadzącą do momentu, w którym poznał ich matkę. Głównymi bohaterami, oprócz Teda, są jego przyjaciele - Lily, Marshall, Robin i Barney.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×