seweryn nowak

"Rolnik szuka żony 6". Seweryn Nowak jest już po ślubie! Jak wyglądało wesele rolnika i jego świeżo upieczonej żony?

Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie! Tym razem sakramentalne TAK powiedział Seweryn Nowak z 6. edycji programu. Ożenił się on z Magdaleną Mos, którą widzowie mieli okazję poznać w jednym ze specjalnych odcinków "Rolnika". W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z wesela Seweryna i Magdy. Jak zaprezentowała się para młoda?

28.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Ślub Seweryna Nowaka coraz bliżej! Ukochana rolnika pokazała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Już niebawem dojdzie do kolejnego ślubu uczestnika "Rolnik szuka żony". Tym razem na ślubnym kobiercu stanie znany z 6. edycji programu Seweryn Nowak. Uroczystość zaślubin rolnika zbliża się wielkimi krokami, gdyż jego ukochana ma już za sobą wieczór panieński. Narzeczona Seweryna pochwaliła się jego przebiegiem w mediach społecznościowych. Jak wyglądała impreza przyszłej panny młodej?

17.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Nikt nie pozostaje obojętny. Bohaterowie programu otwierają swoje domy i serca na osoby uciekające przed wojną

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" również są wstrząśnięci i poruszeni obecną sytuacją za naszą wschodnią granicą. Nie pozostali obojętni na los uciekających przed wojną ludzi i włączyli się do pomocy. Mobilizuje się m.in. Seweryn Nowak i Joanna Wielgosz. Kto jeszcze wyciągnął pomocną dłoń do osób z Ukrainy? Zobacz naszą galerię!

07.03.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 8". Świąteczny odcinek za nami! Paweł Bodzianny i Marta Paszkin planują ślub i dziecko! Relacja ze ślubu Krzysztofa i Bogusi!

Świąteczny odcinek programu "Rolnik szuka żony 8" za nami. Tym razem Marta Manowska, wraz z ekipą TVP, odwiedziła część rolników z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony", ale też zajrzała do bohaterów, których widzowie doskonale znają i kochają z poprzednich sezonów. Co się u nich zmieniło? jak spędzają święta? Sprawdźcie!

26.12.2021Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony". Diana Stankiewicz kusi i nęci na nowych zdjęciach! To najseksowniejsza uczestniczka rolniczego show?

Diana Stankiewicz brała udział w 6. edycji "Rolnik szuka żony" emitowanej na antenie TVP1 jesienią 2019 roku. Piękna brunetka była kandydatką Seweryna, ale odeszła z programu, bo rolnik ją oszukał. Dziewczyna wróciła do domu i zajęła się pracą. Zobaczcie, co słychać u Diany z "Rolnik szuka żony 6". Wielu internautów uważa, że Diana Stankiewicz to najseksowniejsza z dotychczasowych uczestniczek rolniczego show!

15.12.2021Rolnik szuka żony

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×