"Sex Education 2". Kiedy serial Netflixa wróci z nowymi odcinkami? Są już pierwsze przecieki z planu!

"Sex Education" to serialowy hit Netflixa. Produkcja z Gillian Anderson w roli głównej spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego włodarze serwisu zdecydowali się kontynuować historię. Kiedy "Sex Education" wróci z nowymi odcinkami? Są już pierwsze przecieki z planu 2. sezonu!

Multimedia

W styczniu 2019 roku widzowie z całego świata pokochali "Sex Education" i studentów liceum Moordale. Serial okazał się być hitem i już w pierwszych 4 tygodniach obejrzano go w ponad 40 milionach domów. Odpowiadając na prośby fanów, Netflix ogłosił, że powstanie osiem nowych odcinków. Zdjęcia do 2. sezonu "Sex Education" mają rozpocząć się pod koniec kwietnia br. w Wielkiej Brytanii.

W swoje serialowe role znów wcielą się Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison i Alistair Petrie. Laurie Nunn znów będzie twórczynią i producentką wykonawczą. Producentem wykonawczym będzie też Jamie Campbell, a za produkcję odpowiadać będzie firma Eleven.

TOP 20 najpopularniejszych seriali młodzieżowych ostatnich lat [GALERIA]Zobacz więcej

"Sex Education 2". Kiedy premiera nowych odcinków?

Szczegóły premiery nie są na razie znane. Jeśli ekipie rzeczywiście uda się wrócić na plan pod koniec kwietnia, a produkcja serialu nie będzie miała żadnych opóźnień, nowych odcinków możemy się spodziewać na początku 2020 roku.

Zobacz zapowiedź 2. sezonu serialu "Sex education":

O serialu "Sex Education":

"Sex Education" opowiada historię Otisa, nastoletniego chłopca, wychowywanego przez matkę, seksuolożkę Jean (w tej roli Gillian Anderson). Ośmioodcinkowy komediodramat porusza tematy seksu, tożsamości, miłości oraz pokazuje wzloty i upadki młodych ludzi w codziennym życiu. Serial udowadnia w szczery i bardzo prawdziwy sposób, że doświadczenie nie jest wymagane!

Pierwszy sezon został doceniony przez widzów i krytyków. Zapoczątkował wzruszające dyskusje na temat seksualności, związków i tożsamości. Serial chwalono za ukazanie dojrzewania z nowej, świeżej perspektywy utrzymanej w duchu feminizmu i pokazanie przekroju barwnych postaci, które skradły serca widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×