"Sex Education 4". Jej postać nie pojawi się w nadchodzącym sezonie! "Będę zajmować się innymi rzeczami, pojawiły się nowe możliwości"

Fani "Sex Education" wyczekują właśnie na 4. sezon. Jak się okazało, w najnowszych odcinkach nie zobaczymy jednak wszystkich bohaterów. Jedna z aktorem przyznała, że nie wróci do serialu. Ma przed sobą nowe zawodowe wyzwania. Kto opuścić obsadę produkcji Netflixa?

Multimedia

"Sex Educaton" powróci z 4. sezonem

Serial "Sex Education" podbił serca wielu widzów. Jest to historia nastolatków, którzy uczą się w liceum Moordale, Każdy z nich zmaga się z wyzwaniami dotyczącymi dorastania i życia, które nie jest na tym etapie łatwe. Wiadomość o 4. sezonie nie była wielkim zaskoczeniem, ale oczywiście niezwykłe ucieszyła ona fanów. Na razie nie znamy szczegółów nadchodzących odcinków. Aktorzy z obsady nie podzielili się żadnymi smaczkami związanymi z produkcją. Niedawno jednak jedna z artystek, która wciela się w uczennicę ze wspomnianej szkoły, zdradziła znaczący element dla fabuły kontynuacji.

Jeszcze wrócimy do Liceum Moordale! Netflix ogłosił fantastyczne wieściZobacz więcej

"Sex Education 4". Patricia Allison odeszła z serialu

Patricia Allison od samego początku wciela się w Olę. Jej postać jest przez długi czas związana z głównym bohaterem. Ich relacja jednak nie była na tyle silna, aby przetrwać. Każde z nich idzie w swoją stronę. Ekranowa córka Jacoba została niedawno zapytana w jednym z wywiadów o 4. sezon "Sex Education". W rozmowie dla Capital XTRA aktorka nie mogła powiedzieć za wiele o kontynuacji serialu, ponieważ okazało się, że Patricia nie pojawi się w najnowszych odcinkach. Allison podkreślała, że uwielbia serial Netflixa, ale nie wróci do jego obsady, ponieważ podjęła się nowych zawodowych wyzwań.

Bracia Dufferowie chcą porzucić serial? Ich zdaniem to najlepsze rozwiązanieZobacz więcej

Wspaniale było występować w "Sex Education" i grać Olę. Niestety nie dołączę do ekipy w czwartym sezonie, przykro mi. Będę zajmować się innymi rzeczami, pojawiły się nowe możliwości. Grałam w serialu przez trzy lata i szczerze go uwielbiam, ale w pewnym momencie należy się pożegnać. Nadchodzą jednak inne projekty! To bardzo ekscytujące – słowa Allison przytacza portal Film.org.pl.

Losy postaci granej przez wspomnianą aktorkę należały do ważniejszych wątków serialu. W ostatnim sezonie akcja nie potoczyła się tak, aby zakończyć ten temat. Ciekawe więc, jak zostanie wytłumaczona nieobecność Allison.

Będzie wam brakowało tej aktorki?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×