"Sex Education" sezon 2. Nowe postacie w drugim sezonie! Kim są Viv, Rahim i Isaac?

Choć dokładna data drugiego sezonu "Sex Education" nie jest jeszcze znana, to już wiemy nieco więcej o nowych odcinkach! Do obsady serialu dołączyli kolejni bohaterowie! Kim są? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Nowe dzieciaki w "Sex Education"!

Nowy sezon "Sex Education" już w 2020 roku! W kolejnych ośmiu odcinkach serialu zobaczymy znanych nam już bohaterów i ich rozterki, ale pojawią się także nowe postacie! Kto dołączył do obsady?

Pierwsze zdjęcia z planu nowych odcinków serialu Netflixa! Jest już data premiery?Zobacz więcej

Do obsady "Sex Education" w drugim sezonie dołączą: Sami Outalbali, George Robinson i Chinenye Ezeudu. Chinenye Ezeudu zagra “Viv” - wyjątkowo inteligentną prymuskę, która ma talent do wszystkiego poza miłością. Sami Outalbali wcieli się w postać “Rahima” - francuskiego ucznia, który zwróci na siebie uwagę całego liceum Moordale. George Robinson dołączy do obsady jako “Isaac” - nowy sąsiad Maeve, który wprowadzi dużo zamieszania.

W nowym sezonie Milburn, który sam dość późno zaczął stosować swoją wiedzę w praktyce, musi dla dobra związku z Olą zapanować nad swoim niedawno odkrytym popędem seksualnym. Jednocześnie jego stosunki z Maeve pozostają dość napięte. Tymczasem w liceum Moordale wybucha epidemia chlamydii, co zwraca uwagę na potrzebę lepszej edukacji seksualnej wśród uczniów. Natomiast pojawienia się w mieście nowych dzieciaków może zaburzyć dotychczasową hierarchię w szkole.

Zobacz galerię

"Sex Education" - o serialu

Głównym bohaterem Sex Education jest Otis Milburn - niezbyt towarzyski uczeń liceum, którego matka jest terapeutką seksualną. W pierwszym sezonie Otis i jego przyjaciółka Maeve Wiley postanawiają wykorzystać jego talent i udzielać płatnych porad seksualnych swoim rówieśnikom.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×