Sex Education

"Sex Education 4". Fala odejść trwa! Kolejni aktorzy nie pojawią się w kontynuacji serialu

Coraz głośniej robi się ostatnio na temat kontynuacji serialu "Sex Education". Informacje, które pojawiają się w mediach nie należą do optymistycznych. Większość z nich to doniesienia dotyczące aktorów, którzy nie pojawią się w nadchodzącym sezonie. Liczba artystów, którzy nie zagrają w nowych odcinkach wciąż rośnie. Do tego grona dołączyły kolejne nazwiska.

04.08.2022Sex Education

Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy. Z tymi serialowymi bohaterami chciałbyś się przejechać na rowerze. Oto nasza lista!

Może jesteś z tych osób, które raczej rzadko wsiadają na rower, a tym bardziej dojeżdżają nim do pracy. 20 maja to jednak okazja do zmiany tych nawyków. Wykorzystaj Dzień Dojazdu Rowerem do Pracy i pomyśl o przejażdżce. Wielu serialowych bohaterów naprawdę go lubi. Z nimi na pewno świetnie byś się bawił w drodze. Kogo dokładnie mamy na myśli?

20.05.2022Ranking

Bohaterowie drugiego planu, którzy skradli show w serialach! Widzowie pokochali ich bardziej niż głównych bohaterów!

Są takie seriale, w których główni bohaterowie muszą usunąć się w cień, ponieważ to ich towarzysze zapadają widzom najbardziej w pamięć! Maeve Wiley, Nairobi czy Ali Abdul to idealne przykłady bohaterów, którym pomimo nieco mniejszego znaczenia dla fabuły, udało się przyćmić postaci pierwszoplanowe! W naszej galerii znajdziecie ich o wiele więcej! Sprawdźcie!

02.03.2022Ranking

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×