"Sexify". Netflix ogłasza kolejny polski serial oryginalny. To odpowiedź na "Sex Education"?

"Sexify" - Netflix oficjalnie ogłasza kolejny polski serial oryginalny. Produkcja opowie historię trzech koleżanek, które zaczynają zgłębiać tajniki seksu. Kiedy premiera?

Multimedia

"Sexify" - Netflix ogłasza kolejny polski serial oryginalny

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify - ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. "Sexify" to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Netflix zapowiada premierę jeszcze w tym roku.

Już jest dokładna data premiery serialu z Joanną Kulig. Zobacz muzyczną zapowiedź!Zobacz więcej

"Sexify" - o bohaterkach:

NATALIA - Aleksandra Skraba (debiutująca w głównej roli w serialu) - 23-letnia studentka informatyki. Pochodzi z małego miasta. Jej największa fantazja to wygrana w konkursie - jest zdeterminowana i zrobi wszystko, aby osiągnąć sukces.

PAULINA - Maria Sobocińska (Pan T., Wszystko dla mojej matki, Wołyń) - najlepsza przyjaciółka Natalii jeszcze z czasów liceum. Studiuje chemię. Dołącza do projektu w nadziei, że dowie się czegoś, co pomoże naprawić jej siedmioletni związek, w którym chemii zdecydowanie brakuje.

MONIKA - Sandra Drzymalska (Powrót, Psy 3) znajoma Natalii z akademika. Teoretycznie również koleżanka ze studiów, ale zazwyczaj znajduje sobie ciekawsze zajęcia niż te na sali wykładowej. Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w zespole pełni rolę ekspertki od seksu.

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi” - Piotr Domalewski.

"Cieszę się, że w Sexify mogę opowiedzieć o młodych kobietach, które wiedzą, że nic nie muszą, a mogą wszystko" . - Kalina Alabrudzińska

"Jesteśmy niezmiernie podekscytowani mogąc ogłosić powstanie trzeciego polskiego serialu oryginalnego - Sexify. W Polsce brakowało produkcji o życiu młodych ludzi, a Sexify jest tym bardziej wyjątkowe, że w niezwykle swobodny, a zarazem bardzo prawdziwy sposób pokazuje życie współczesnych kobiet, także to erotyczne. Cieszymy się, że wraz z Akson Studio i wspaniałym, pełnym pasji i talentu zespołem zekranizujemy tę świeżą, zabawną, a zarazem prowokującą historię” - powiedziała Monica Alexander, menedżerka ds. treści oryginalnych Netflix.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jakubiec bohater z osp xxx (gość)

  Kolejny badzi3w;) polsky

  02.04.2020 08:51
 • gość (gość)

  Nigdy nie oglądałam żadnego polskiego serialu i nie będę, bo nie da się na to patrzeć. Chyba, że ktoś ma ptasi móżdżek, to mu się takie seriale podobają

  08.03.2020 21:48
 • dejw

  kolejny serial majacy oglupic ludzi. ha tfu

  08.03.2020 17:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×