sexify

"Krakowskie potwory" robią furorę za granicą! Co widzowie sądzą o polskim serialu supernatural?

Od tygodnia "Krakowskie potwory" znajdują się na listach najchętniej oglądanych seriali na Netfliksie nie tylko na terenie Polski. Podczas gdy polscy widzowie mają wiele zarzutów do produkcji, ci zagraniczni wydają się zachwyceni! Pierwszy polski serial supernatural wskakuje na listy najchętniej oglądanych seriali w różnych krajach, a użytkownicy Twittera dzielą się wrażeniami? Co mówią?

25.03.2022Krakowskie potwory

"Krakowskie potwory". Kolejna produkcja polskich twórców już niedługo na Netfliksie! Andrzej Chyra w jednej z głównych ról. Serial powtórzy sukces "Wiedźmina"?

Na Netfliksie dostępne są bardzo różnorodne produkcje. Streamingowy gigant coraz częściej sięga po filmy i seriale z Europy, w tym z Polski. Platforma właśnie zapowiedziała kolejną taką produkcję, tym razem traktującą o mitach i potworach, które istniały w wierzeniach obecnych w naszym kraju. Zapowiada się naprawdę ciekawie!

11.01.2022Krakowskie potwory

"Sexify". Gwiazda serialu, Sandra Drzymalska, w "Ostatnim komersie", nowym filmie Dawida Nickela! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Sandra Drzymalska zyskuje w ostatnim czasie znaczną popularność, przede wszystkim za sprawą odgrywania jednej z głównych ról w serialu "Sexify", który wpisał się w gusta użytkowników Netfliksa na całym świecie. Już niedługo będzie miała swoją premierę inna produkcja, w której aktorka wcieliła się w jedną z kluczowych postaci. Kiedy "Ostatni komers" wejdzie do kin?

13.05.2021Ostatni komers

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×