"Sezon na miłość". Turecka telenowela powraca do TV Puls! Kiedy emisja? [ZDJĘCIA]

TV Puls ponownie wyemituje turecką telenowelę „Sezon na miłość”! Pierwszy odcinek będziemy mogli obejrzeć już 13 czerwca!

Multimedia

"SEZON NA MIŁOŚĆ" ODCINEK 1. W PONIEDZIAŁEK, 13.06.2016, O GODZ. 12:00 W TV PULS!

„Sezon na miłość” to zabawna i pełna emocji opowieść o ambitnej studentce uniwersytetu - Oyku, która chce zostać najlepszą projektantką mody na świecie. Dziewczyna od zawsze podkochuje się w Mete - starszym bracie swojej koleżanki. Chłopak niestety traktuje ją jak młodszą siostrę. W dodatku, ma już dziewczynę…

W jej życiu niespodziewanie pojawia się przyjaciel Mete – Ayaz, który jest synem topowej projektantki mody i mógłby pomóc Oyku spełnić jej marzenia. Mężczyzna jest nią zauroczony… Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Oyku i Ayaz zakochają się w sobie? A może Mete odkryje swoje uczucia do Oyku?

Serial „Sezon na miłość” będzie emitowany w telewizji Puls od poniedziałku do piątku o godz. 12:00. Emisja już od 13 czerwca!

CZYTAJ TAKŻE:

"Moje serce bije dla Loli". Nowa telenowela od 16 maja w TV Puls! [ZDJĘCIA]
"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" znika z anteny TVP1! Powraca "Wspaniałe stulecie" - dwa razy dziennie! [ZDJĘCIA]
"Tysiąc i jedna noc" wraca do TVP1! Zastąpi "Grzech Fatmagül" na wakacje! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Leocadia (gość)

    Kiedy nareszcie te ostatnie 8 odcinkow, juz tak dawno sie czeka

    24.07.2018 05:13
  • Gabi (gość)

    Czy w 2018 roku będzie w puls ,,Sezon na miłość"???

    29.01.2018 15:28
  • Milusia (gość)

    Kiedy będzie sezon 2 serialu sezon na miłość czekamy 😀

    03.08.2017 11:05
  • madzik14 (gość)

    Naprawdę kocham ten serial. Z nie cierpliwością czekam na Nowe odcinki . Serio naprawde warto to oglądać. POLECAM madzik14

    12.04.2017 23:06
  • Klaudia Brzezińska (gość)

    Czy ktoś wie czy będzie 2 sezon tej telci ?

    08.03.2017 21:05
  • justyha (gość)

    Fajny.serual

    01.03.2017 13:57
  • Kasia (gość)

    Witam czy drugi sezon będzie emitowany w tvp puls o czy w ogóle będzie

    08.02.2017 21:11
  • Dusia16 (gość)

    Jest naprawdę boski. Kocham głównych bohaterów - Oyku i Ayaza. Są przezabawni i zazdrośni o siebie. Polecam wszystkim. Też czekam z niecierpliwością na drugi sezon tegoż przezabawnego serialu. Lubię też i drugoplanowych bohaterów, z wyjątkiem Szejmy.

    02.10.2016 20:41
  • adziaczekk (gość)

    kurde kocham ten film jest naprawdę super :) ... z niecierpliwością czekam oczywiście na 2 sezon jest nie samowity naprawdę polecam <3 <3

    16.09.2016 13:11
  • Sara (gość)

    Czemu nie leci sezon na miłość

    10.09.2016 10:43
  • Palos (gość)

    czekamy na drugi sezon :)

    05.09.2016 17:11
  • Mila (gość)

    Kiedy bedzie emitowany drugi sezon?

    30.08.2016 19:22
  • beti (gość)

    Czy ktoś wie kiedy bedzie 2 sezon tureckiej noweli sezon na miłość?

    29.08.2016 21:38
  • Kiedy emisja?? (gość)

    Wszystko jest OK ale czy może ktoś wie kiedy sezon 2?.Ostatni odcinek który oglądałam to odcinek 51 kiedy Öyku i Ayaz biorą ślub. Bardzo proszę o odpowiedź chciała bym zobaczyć co się będzie działo w 52 odcinku. (Aha i jeżeli ktoś będzie wiedział kiedy zostanie wemitowany to też o której godzinie.) Z góry dziękuje 🇹🇷😘

    26.08.2016 17:42
  • wiki (gość)

    a nie wiecie może kiedy będzie emitowany drugi sezon

    24.08.2016 16:12
  • Agnieszka (gość)

    Ana, drugiego tak prymitywnego komentarza już dawno nie czytałam. Ogarnij się dziewczyno, bo aż żal.

    16.08.2016 14:06
  • Nina (gość)

    Mam nadzieję, że teraz powtarzają a później puszczą drugi sezon, byłoby cudownie :-)

    30.07.2016 03:01
  • agata (gość)

    uwielbian ten serial ! mam nadzieje ze bedzie drugi sezon :)

    05.07.2016 12:26
  • Nieznajoma (gość)

    Miałam nadzieje, ze w tym roku puszczą kontynuacje z tamtego roku (czyli 2sezon sezonu na miłosć xdd) ale fajnie jest obejrzeć wszystko od poczatku :) :) ale jeszcze bardziej bym sie cieszyla gdyby byl emitowany po poludniu (okolo godz.15-16), poniewaz po poludniu ludzie maja wiecej czasu ;) ale jest dobrze jak jest :D

    22.06.2016 12:16
  • aach (gość)

    Kocham ten serial jest super mam nadzieje ze puszcza cala pierwsza edycje a pozniej druga ....naprawde wart obejrzenia POLECAM