"Shakespeare i Hathaway: prywatni detektywi". Niecodzienny duet i zbrodnie w mieście Szekspira!

"Shakespeare i Hathaway: prywatni detektywi" to perypetie walczącej z przestępczością nietypowej pary detektywów to lekka i zabawna wersja brytyjskich seriali detektywistycznych, która zjednała sobie wielu widzów. Gdzie oglądać?

Multimedia

"Shakespeare i Hathaway: prywatni detektywi" - premierowy odcinek w środę, 20.03.2019 o godz. 20:45 na BBC First! - sprawdź program tv

Prywatny detektyw Frank Hathaway (Mark Benton, "Scoop", "Personal Affairs") dotychczas pracował sam. Ostatnio jednak nie radzi sobie tak dobrze jak kiedyś. Chociaż ma błyskotliwy detektywistyczny umysł i niewiarygodny instynkt, to niestety zmaga się również ze słabą formą i brakiem gotówki. Frank potrzebuje więc partnera. Choć jeszcze o tym nie wie, w tej roli lepiej niż ktokolwiek inny sprawdzi się wrażliwa i przesympatyczna fryzjerka Lu Shakespeare (Jo Joyner – znana z kultowego serialu „EastEnders”).

Świat londyńskich prawników w nowym serialu BBC!Zobacz więcej

Kiedy zapłakana Lu po raz pierwszy pojawia się w gabinecie Franka podejrzewając, że ​​jej narzeczony Clive próbuje wycofać się z zaplanowanych zaślubin, detektyw dostrzega szansę na rozwiązanie swoich problemów finansowych. Przyjmuje zlecenie i wkrótce przyłapuje niewiernego narzeczonego, jak obdarowuje diamentowym naszyjnikiem swoją sekretarkę Janice. Kiedy informuje o tym Lu, ta niedowierza mu i rezygnuje z jego usług. Mimo to Frank decyduje się wtargnąć na jej ślub, aby odwieźć ją od podjęcia złej życiowej decyzji.

Początkowo Lu nawet nie chce o tym słyszeć, ale gdy jej niedoszły mąż zostaje znaleziony martwy w apartamencie nowożeńców i wszelkie poszlaki wskazują na nią, uświadamia sobie, że przymierze z Frankiem może być dla niej jedyną szansą. Mimo początkowej niechęci, Frank i Lu szybko stają się zgranym zespołem, tworząc niezwykle zabawny duet śledczy. Szybko odkrywają, że w przepięknym mieście Szekspira nie wszystko jest tak spokojne, jak się wydaje, rzeczywistość jest znacznie barwniejsza od fikcji, a prowincjonalni przestępcy bywają uwikłani w iście wielkomiejskie zbrodnie.

Nowe odcinki i kolejne kryminalne zagadki! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×