Shakira w obsadzie nowej bajki Disneya! [WIDEO]

Latynoska piosenkarka Shakira zdradziła swoim fanom na Facebooku, że już wkrótce będzie można usłyszeć jej głos oglądając najnowszą bajkę Disneya, "Zootopia".

Multimedia

"Zootopia" to nowa animacja przygotowywana przez Walt Disney Animation Studios. Będzie 55 filmem animowanym pod szyldem Disneya. Reżyserią zajmują się Byron Howard, który ma już swoim koncie takie hity jak "Piorun" i "Zaplątani" oraz Rich Moore, znany z pracy przy bajce "Ralph Demolka".

CZYTAJ TAKŻE:
TOP20 NAJLEPSZYCH BAJEK DISNEYA [GALERIA]
TOP20 NAJPIĘKNIEJSZYCH PIOSENEK Z BAJEK DISNEYA [WIDEO]

Swój udział w filmie zapowiedziała latynoska piosenkarka Shakira. "Jestem zachwycona, że mogę ogłosić, iż zagram Gazelę w "Zootopii" Disneya" - napisała na Facebooku. Gazela - bohaterka animacji będzie więc mówić głosem Shakiry. Gwiazda zdradziła także, że to ona wykona piosenkę przewodnią dla bajki - "Try Everything".

Zootopia to współczesna metropolia, w której żyją zwierzęta z różnych zakątków świata. Miejsce, w którym nieważne kim jesteś - wielkim słoniem czy malutką ryjówką - możesz być kimkolwiek zechcesz. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża oficer Judy Hopps (Ginnifer Goodwin), który odkrywa, że bycie pierwszym, na dodatek dosyć niewielkim królikiem w policji nie jest proste. Musi udowodnić sobie i każdemu dookoła, że jest coś warty. Premiera filmu zapowiedziana jest na marzec 2016 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×