"Sherlock Holmes i upiorna panna młoda" w styczniu w TVP2!

"Sherlock i upiorna panna młoda" – specjalny pełnometrażowy odcinek opowiadający o przygodach najsłynniejszego detektywa na świecie będzie można obejrzeć na antenie TVP2, tuż po światowej premierze w BBC.

Multimedia

Już 17 stycznia 2016 r. o godz. 20:10, TVP2 zaprasza na odcinek specjalny "Sherlock Holmes i upiorna panna młoda", w którym Holmes i Watson spróbują rozwiązać kolejną frapującą zagadkę w realiach wiktoriańskiej Anglii.

Jest rok 1895. Londyn epoki wiktoriańskiej. Przy Baker Street mieszka słynny detektyw, Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch). Od lat rozwiązuje najbardziej skomplikowane kryminalne zagadki tego miasta i okolic. W tej niełatwej pracy dzielnie sekunduje mu przyjaciel i powiernik, doktor medycyny, John H. Watson (Martin Freeman).

CZYTAJ TAKŻE:

"SHERLOCK I UPIORNA PANNA MŁODA", CZYLI SHERLOCKA POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI [RECENZJA]
NOWE SERIALE 2016! PREMIERY ZAGRANICZNYCH SERIALI W 2016 ROKU [GALERIA]

Uwagę Holmesa skupia tym razem niezwykła historia Tomasa Ricolettiego, który nagle spostrzega swoją żonę w stroju ślubnym sprzed lat. Cóż w tym dziwnego? Otóż nie byłoby nic, gdyby nie fakt, że kilka godzin wcześniej małżonka pana Ricolettiego popełniła samobójstwo. Duch pani Ricoletti w sukni ślubnej pojawia się uporczywie na ulicach Londynu i żąda zemsty… Ale cóż to za wyzwanie dla najsłynniejszego detektywa na świecie!

Zdjęcia do czwartego sezonu "Sherlocka" rozpoczną się w marcu 2016 r., a już teraz, w każdy piątek o godz. 22:15 Dwójka przypomina odcinki z sezonów 1-3.

Co łączy Benedicta Cumberbatcha z sir Arthurem Conanem Doylem?

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Kamila blas (gość)

    Kiedy będzie 1 odcinek

    27.02.2016 16:48
  • jjj (gość)

    bedzie powtorka?

    19.01.2016 20:21
  • sztormiak (gość)

    ehh w takich chwilach wiem po co płace abonament rtv :) ... świetny odc., zakręcony, wciagający... dokładnie to żadne wpadki tylko mieszanie się rzeczywistości :)

    17.01.2016 22:04
  • zeus89 (gość)

    Powiem, że świetny odcinek. Fajny wstęp do czwartego sezonu. Strasznie schizowy miejscami :) A to co czasem mówią o samolotach o kaloryferach czy też wirusach komputerowych i twardym dysku to nie są żadne wpadki. Bo tutaj się mieszają strasznie te dwie rzeczywistości.

    17.01.2016 21:48
  • sławek (gość)

    Obejrzałem i spodziewałem sie czegoś innego. w pewnych momentach niewiadomo było o co chodzi.

    17.01.2016 21:44
  • Zuk (gość)

    Fajnie zrobiony... W rozmowie z pokojówką dr Watsona widnieje... KALORYFER. Zwłaszcza że pyta w niej o rozpalenie w kominkach. Oraz rozmowa S.Holmes'a z tłustym gościem w fotelu, który mówi... JEST JAK WIRUS W KOMPUTERZE. Niezwykłe wpadki jak na pokazanie rzeczywistości z 1895r.

    17.01.2016 21:31
  • Sin (gość)

    Właśnie to oglądam i nie mogę powstrzymać się od komentarza. Ten film jest niezwykle nudny przewidywalny, bez dreszczyku, a z Holmesa zrobili kokainiste i aroganta. Przykre, to był kiedyś film z tym czymś.

    17.01.2016 21:30
  • henio (gość)

    Proszę czytać ze zrozumieniem - to nie boli rzekł Filip i poszedł pić Fortunę ;)

    14.01.2016 15:25
  • Sztormiak (gość)

    Czytanie ze zrozumieniem ?? O masakro.... 'zdjęcia do 4 sezonu rozpoczną się w 2016' a nie serial

    12.01.2016 21:47
  • Ala (gość)

    To jest specjalny dodatek do serii 4.

    07.01.2016 23:40
  • ola (gość)

    podziw dla dwójki, wykosztowali się przez ten odcinek secjalny

    27.12.2015 16:33
  • SH (gość)

    Ukłony dla TVP 2 :)

    20.12.2015 22:53
  • marrruda (gość)

    W 2016 jest tylko special, czyli ta "Upiorna panna młoda".

    19.12.2015 13:37
  • sherlockology (gość)

    oby jak najszybciej! Ben w roli Sherlock<a jest świetny!!!super że powtarzają ten serial.mogliby puszczać w oryginalnej wersji językowej ( z napisami polskimi) bo Ben ma niesamowity głos. Ale na czym tu się potem skupić? na napisach czy na filmie? a swoją drogą zauważyliście jakie Ben ma piękne oczy?

    19.12.2015 10:31
  • Hahaha (gość)

    Czwarty sezon Sherlocka będzie dopiero w 2017, więc jakim cudem chcą go puszczać w TVP w 2016?

    18.12.2015 19:56
  • trrrach (gość)

    Jak to czwarta seria w marcu 2016? to juz potwierdzone? przecież jej jeszcze nei nakręcili chyba? czy ja o czymś nie wiem ( o czym wie TVP) ?

    18.12.2015 19:00