"Sherlock" sezon 4. BBC pokazała zwiastun! "To już nie jest gra" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Znane jest już hasło reklamowe 4. sezonu serialu "Sherlock"! "To już nie jest gra" - wybrzmiewa z oficjalnego zwiastuna noweych odcinków. Zobacz wideo!

Multimedia

Sherlock Holmes (Benedict Cumberbatch) powraca! W 4. sezonie niezmiennie towarzyszyć mu będzie doktor John Watson (Martin Freeman), a wydarzenia będą rozgrywać się wokół wieści o tym, że Moriarty (Andrew Scott) żyje!

SHERLOCK - CZYTAJ TAKŻE:

CO WYDARZY SIĘ W 1. ODCINKU 4. SEZONU? [WIDEO+ZDJĘCIA]
BENEDICT CUMBERBATCH O PRZYSZŁOŚCI SERIALU

- Jaka jest najgorsza rzecz, jaką możesz zrobić najlepszym przyjaciołom? - pyta w zwiastunie Culverton Smith (Toby Jonesa). - Wyjawić im swój najmroczniejszy sekret. Co zatem czeka nas w nowej serii? W pierwszym odcinku Sherlock czeka na kolejny ruch Moriarty’ego. W szeregach Scotland Yardu zapanuje natomiast poruszenie w związku z inną sprawą. Czy zniszczenie kilku wizerunków premier Margaret Thatcher to robota zwykłego szaleńca czy zapowiedź poważnych w skutkach wydarzeń? Co wspólnego ma z tym Mary Watson (Amanda Abbington)?

W czwartym sezonie "Sherlocka" oprócz Benedicta Cumberbatcha i Martina Freemana, na ekranie zobaczymy także m.in. Marka Gatissa (Mycroft Holmes), Ruperta Gravesa (inspektor Lestrade), Unę Stubbs (Pani Hudson), Amandę Abbington (Mary Watson) oraz Louise Brealey (Molly Hooper). Premiera nowych odcinków odbędzie się 1 stycznia 2017 roku.

Zobacz zwiastun!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×