Shonda Rhimes robi nowy serial dla Netfliksa! Powstanie hit na miarę "Chirurgów"?

Twórczyni serialów "Chirurdzy" i "Skandal" rozpoczyna pracę nad nowym projektem! Tym razem opowie historię oszustki, która wyprowadziła w pole całą elitę Nowego Jorku.

Multimedia

Shonda Rhimes to znana amerykańska scenarzystka, producentka filmowa oraz reżyserka. W ramach współpracy z ABC stworzyła takie serialowe hity jak "Chirurdzy", "Prywatna praktyka", "Skandal" czy "Sposób na morderstwo" (w Polsce trzy pierwsze produkcje emitowane są na kanale FOX, ostatni zaś mieli okazję poznać widzowie AXN). W sierpniu ubiegłego roku artystka podpisała pięcioletni kontrakt z Netfliksem.

Ania z Zielona Wzgórza powraca z 2. sezonem! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nareszcie dowiedzieliśmy się, o czym będzie jej pierwszy serial przygotowany dla Netfliksa. Produkcja nawiąże do artykułu Jessiki Pressler, którego bohaterką jest Anna Delvey. Wielu reżyserów chciało się podjąć realizacji tego projektu, jednak to właśnie Shonda Rhimes zdobyła prawa do produkcji.

Oparty na faktach serial opowie historię kobiety, która podawała się za pochodzącą z Niemiec dziedziczkę fortuny. Dzięki pieniądzom (i tupetowi) dostała się w kręgi nowojorskiej śmietanki towarzyskiej. W październiku 2017 roku została oskarżona o kradzież pieniędzy należących do banków, firm i własnych przyjaciół. Anna Sorokin, jak naprawdę nazywa się oszustka, nie przyznała się do winy. Obecnie odbywa wyrok w więzieniu na Rikers Island.

Czy ta opowieść okaże się kolejnym przebojem Netfliksa? Wziąwszy pod uwagę przeszłość Shondy Rhimes, nie może się stać inaczej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×