Showtime - film, recenzja, opinie, ocena

Detektyw Preston i posterunkowy Sellars występują razem w programie na żywo o pracy policji. Sellars chce dobrze wypaść na ekranie, a Preston robi wszystko, by zaprezentować się jak najgorzej.

Multimedia

NASZA OCENA: 3/5

Mitch Preston (Robert DeNiro) jest zamkniętym w sobie, nieefektownym, ale bardzo efektywnym gliniarzem, który kocha swoją robotę. Z kolei czarnoskóry Trey Sellars (Eddie Murphy) to rozgadany showman i szpaner w policyjnym mundurze, skrycie marzący o karierze w show-biznesie. Pewnej nocy przypadkowo pojawia się nie tam, gdzie trzeba, niszcząc misterną zasadzkę, którą na handlarzy narkotyków od miesięcy przygotował Mitch. A gdy chwilę później na miejscu pojawia się telewizja, miarka się przebiera: rozwścieczony policjant strzela do kamery.

Następnego dnia Mitch dostaje naganę, ale zdjęcia z tego zdarzenia trafiają na czołówki wszystkich gazet, robiąc z niego gwiazdę. W tej sytuacji sprytna producentka telewizyjna Chase Renzi (Rene Russo) wpada na pomysł realizacji reality show o policjantach na służbie z Mitchem i Treyem w rolach głównych. Pierwszy z nich jest temu oczywiście przeciwny, jednak zostaje zmuszony przez szefów, za to drugi – wniebowzięty...

pr

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×