"Sicario 2: Soldado". Zobaczcie polski zwiastun kontynuacji "Sicario"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sequel „Sicario” jednego z najlepszych i najbardziej wstrząsających thrillerów roku 2016. Tym razem fabuła skupi się najbardziej tajemniczej postaci opowieści, a na pierwszym planie błyszczeć będzie niezastąpiony Benicio del Toro. „Sicario 2: Saldado” wejdzie na ekrany kin 20 lipca!

Multimedia

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę.

"Wieczór gier". Komediowe zaskoczenie tego sezonu?Zobacz więcej

Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiast przynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

Za reżyserię "Sicario 2: Soldado" odpowiada Stefano Sollima ("Gomorra"), a w obsadzie znaleźli się Josh Brolin, Benicio del Toro oraz Catherine Keener.

"SICARIO 2: SOLDADO" W KINACH OD 20 LIPCA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×