sila odnaleźć przeznaczenie

Najlepsze tureckie seriale. Dlaczego Polacy kochają tureckie telenowele? [RANKING]

Powiedzmy sobie to wprost – tureckie seriale podbiły Polskę. Stacje telewizyjne prześcigają się w zakupach seriali znad Bosforu, bo wiedzą, że te produkcje przyciągną do nich widzów. Niedawno do tej rywalizacji dołączył nawet Filmbox, próbując uszczknąć dla siebie kawałek tortu. W czym tkwi fenomen tureckich seriali? Specjalnie dla Was zrobiliśmy zestawienie dziesięciu najlepszych tureckich seriali! Sprawdźcie!

04.10.2016Ranking

"Sila: odnaleźć przeznaczenie". Polska premiera hitowego tureckiego serialu już 5 września w TV Puls! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Rodzinna zmowa i intrygi… Piękna kobieta i niechciane małżeństwo… Prawdziwa miłość i poszukiwania własnego przeznaczenia… Już w poniedziałek, 5 września, TV Puls rozpocznie emisję jednego z najpopularniejszych tureckich seriali „Sila: odnaleźć przeznaczenie”, który sprzedano do 55 krajów na całym świecie. Teraz będzie miał swoją premierę w Polsce!

16.08.2016Sila: odnaleźć przeznaczenie

Przeczytaj także:

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem". Nowy serial twórców "Wspaniałego Stulecia"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sułtanka Kosem to kolejny wielki charakter z dynastii osmańskiej, który doczeka się ekranizacji! Producenci "Wspaniałego Stulecia" ogłosili, że ich nowy projekt "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kosem" pojawi się na antenie tureckiej telewizji tej jesieni! Kim jest Sułtanka Kosem, kto wcieli się w głównych bohaterów nowej produkcji twórców "Wspaniałego Stulecia"?

17.09.2015Wspaniałe stulecie: Kösem

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×