"Siły Kosmiczne" Netflix. Lisa Kudrow - Phoebe z "Przyjaciół" - dołączyła do obsady nowego serialu Netflixa!

Netflix ogłasza datę premiery oraz prezentuje pierwsze kadry z serialu "Siły Kosmiczne". Do obsady dołącza Lisa Kudrow, znana fanom "Przyjaciół" jako Phoebe Buffay. O czym będzie nowy serial Netflixa?

Multimedia

"Siły Kosmiczne" - nowy serial Netflixa

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) - uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Marcin Dorociński gwiazdą wspólnego serialu TVP i Netflix! Zobaczcie zdjęcia z planu!Zobacz więcej

Współtwórcami "Sił Kosmicznych" są Steve Carell oraz Greg Daniels (Biuro). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi - stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

Do obsady dołącza Lisa Kudrow, która zagra Maggie Naird - ukochaną generała Marka R. Nairda. Maggie to oddana żona, która poświęcała swoje życie karierze męża przez dwie dekady. Jednak kiedy on podejmuje wyzwanie od Białego Domu, ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę. Kudrow kojarzona jest przede wszystkim jako Phoebe z serialu "Przyjaciele".

Wybrała wolność mimo wszystko. Oto serial, który musisz zobaczyć!Zobacz więcej

W obsadzie znaleźli się także: John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake. Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein/3Arts (Biuro). Premiera serialu "Siły Kosmiczne" już 29 maja na Netflix.

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×