"Siły kosmiczne". Netflix zapowiada 2. sezon serialu inspirowanego kosmiczną inicjatywą Donalda Trumpa. Steve Carell znowu w obsadzie

"Siły kosmiczne" będą kontynuowane. Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon serialu inspirowanego kosmiczną inicjatywą Donalda Trumpa. Steve Carell znowu jamie się produkcją i wróci do obsady.

Multimedia

"Siły kosmiczne" - będzie 2. sezon

Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon serialu komediowego "Siły kosmiczne". Produkcja inspirowana jest jedną z kosmicznych inicjatyw prezydenta USA, Donalda Trumpa. Zdjęcia mają rozpocząć się w 2021 roku i odbywać się będą w Vancouver.

Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze Stevem Carellem! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Główny bohater "Sił kosmicznych" to Mark R. Naird (Steve Carell) - zasłużony pilot i generał najwyższego stopnia marzący o objęciu dowodzenia nad Siłami Powietrznymi USA. Ku swojemu zaskoczeniu ma jednak stanąć na czele nowo utworzonego szóstego rodzaju armii, czyli Sił Kosmicznych. Choć Mark jest do tego pomysłu nastawiony dosyć sceptycznie, razem z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Tam razem z ekipą barwnych naukowców i astronautów podejmuje się zadań zlecanych przez Biały Dom, takich jak szybkie (ponowne) lądowanie na Księżycu czy uzyskanie całkowitej dominacji w przestrzeni kosmicznej.

"Siły kosmiczne" zostały stworzone przez Steve’a Carella i Grega Danielsa ("Biuro"). Do obsady powrócą m.in. John Malkovich, Ben Schwartz, Tawny Newsome, Diana Silvers i Jimmy O. Yang, który dołączy także do grona scenarzystów 2. sezonu. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Surrealistyczna wizja świata kobiet w zwiastunie pierwszego polskiego filmu Netfliksa. Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×