"Siły Kosmiczne" Netflix. Zobaczcie zwiastun nowego serialu ze Stevem Carellem! Kiedy premiera?

Netflix właśnie udostępnił pełny zwiastun nowego serialu ze Stevem Carellem w roli głównej pt. "Siły Kosmiczne". Zobaczcie, czego możecie się spodziewać po nowej produkcji!

Multimedia

Mark R. Naird (Steve Carell) to zasłużony pilot i generał najwyższego stopnia marzący o objęciu dowodzenia nad Siłami Powietrznymi USA. Ku swojemu zaskoczeniu ma jednak stanąć na czele nowo utworzonego szóstego rodzaju armii, czyli Sił Kosmicznych. Choć Mark jest do tego pomysłu nastawiony dosyć sceptycznie, razem z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Tam razem z ekipą barwnych naukowców i astronautów podejmuje się zadań zlecanych przez Biały Dom, takich jak szybkie (ponowne) lądowanie na Księżycu czy uzyskanie całkowitej dominacji w przestrzeni kosmicznej.

Steve Carell rusza na podbój kosmosu! Zobacz zwiastun nowego serialu NetfliksaZobacz więcej

„Siły kosmiczne” to stworzony przez Steve'a Carella i Grega Danielsa („Biuro”) serial komediowy o miejscu pracy, w którym stawki są kosmicznie wysokie, a ambicje sięgają gwiazd. Pozostałe główne role grają John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome oraz Ben Schwartz, a towarzyszą im m.in. Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein z wytwórni 3Arts („Biuro”), a funkcję showrunnera pełni Greg Daniels. Zobaczcie zwiastun serialu!

"SIŁY KOSMICZNE" NA NETFLIX OD 29 MAJA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×