Simone Ashley Netflix. Wschodząca gwiazda? Co wiemy o popularnej aktorce?

Simone Ashley to jedna z gwiazd "Sex Education". Według najnowszych zapowiedzi zagra jedną z głównych ról w 2. sezonie serialu "Bridgertonowie". Sprawdzamy, kim jest młoda aktorka i w kogo cieli się w najnowszym sezonie? Zobaczcie sami.

Multimedia

Kim jest Simone Ashley?

Simone Ashley to 25-letnia (ur. 30 marca 1995) angielska aktorka indyjskiego pochodzenia. Aktorstwa uczyła się w ArtsEd School w Chiswick. Jest znana polskim widzom przede wszystkim z roli Olivii w obu sezonach serialu "Sex Education" w którym wcieliła się w Olivie, dziewczynę należącą do grupy popularnych osób w szkole zwanej „The Untouchables”. Zagrała także m.in. w filmie "Pokémon: Detektyw Pikachu" i serialach "Deep State: Tajny układ" czy "Cormoran Strike".

Obsadzenie w głównej roli aktorki pochodzenia indyjskiego jest kolejną próbą łamania przez produkcję stereotypów. Platforma planuje zatrudnić więcej osób różnego pochodzenia etnicznego. Warto przypomnieć, że Netflix już w pierwszym sezonie starał się pokazać widzom inne XIX-wieczne społeczeństwo Londynu. Zarówno księciem, jak i królową byli czarnoskórzy aktorzy.

Lady Danbury zdradza smaczki z nadchodzącego sezonu. Jak potoczy się historia Anthony'ego?Zobacz więcej

Simone Ashley o opinii rodziny na temat aktorstwa:

„Wciąż uważają to za dość przerażające i niepokojące. Nie ma kryształowej kuli, bezpieczeństwa, żadnej gwarancji. Co może być najgorszym koszmarem rodziców. Ale wiedzą, że jestem mądrą kobietą. Nie możesz spędzić życia na tym, co chcą twoi rodzice lub twoi przyjaciele, nauczyciele, kochankowie, chcą" - powiedziała Veylex.

O czym będzie opowiadał 2. sezon? Jonathan Bailey uchyla rąbka tajemnicy!Zobacz więcej

Simone Ashley w "Bridgertonach"

Simone Ashley dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu "Bridgertonowie". Przypadła jej w udziale główna żeńska rola. To właśnie ona wcieli się w Kate Sharme - inteligentną, młodą i upartą dziewczynę , która świeżo przybyła do Londynu. Zainteresuje ona Anthony'ego, który choć jest dziedzicem rodu, to wciąż nie ma żony. Kate jest jednak pewną siebie kobietą, która nie ma cierpliwości do dworskich dandysów, a za takiego bierze na początku Anthony'ego. Z tego powodu Kate będzie niesamowicie uprzykrzać życie najstarszemu Bridgertonowi. Finalnie okaże się jednak jego największym pragnieniem.

Producenci „Bridgertonów” wejdą na plan drugiego sezonu już w marcu 2021 roku w Londynie, a efekt ich pracy zobaczymy na platformie Netflix w 2022 roku.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×