"Simpsonowie". 25. sezon kultowego serialu w FOX Comedy od 13 października!

Ulubiona amerykańska rodzina powraca! 25. sezon "Simpsonów" od 13 października w FOX Comedy.

Multimedia

Odcinek otwierający 25 sezon „Simpsonów” pod tytułem „Homerland” to nawiązanie do obsypanej nagrodami, emitowanej na kanale FOX serii „Homeland”. Akcja serialu rozpoczyna się, gdy Homer wyjeżdza na zjazd pracowników elektrowni jądrowych. Głowa rodziny Simpsonów powraca z wyprawy zupełnie odmieniony, jego córka, Lisa podejrzewa, że za dziwnym zachowaniem ojca kryje się przerażająca prawda. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się z agentką FBI, która postanawia pomóc rozwiązać jej niepokojącą zagadkę.

CZYTAJ TAKŻE:
"SIMPSONOWIE". BART SIMPSON ZOSTANIE ZABITY!
POWSTANĄ NOWE SEZONY SERIALU "SIMPSONOWIE"

W nadchodzącym sezoniem gościnie głosu użyczą m.in Eva Longoria („Gotowe na wszystko”) oraz Daniel Radcliffe (Saga „Harry Poter”).

Prześmiewczą, najdłużej emitowaną w historii telewizji, serię wielokrotnie doceniali krytycy na całym świecie, czego odzwierciedleniem są liczne, zdobywane na przestrzeni lat nagrody, w tym: 27 statuetek Emmy oraz 30 Annie Awards. Uważany za ikonę pop kultury Homer Simpson doczekał się swojej gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd (Hollywood Walk of Fame), a jego irytujące chrząknięcie „D’oh!” figuruje jako oficjalny wyraz w oksfordzkim słowniku języka angielskiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×