"Simpsonowie". Premierowe odcinki 28. sezonu i megamaraton na FOX Comedy! [ZDJĘCIA]

Jesienią na FOX Comedy 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji! W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji.

Multimedia

Jesień na FOX Comedy rozpocznie się iście rozrywkowo. Dla wszystkich fanów Simpsonów stacja przygotowała MEGA niespodziankę! 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, który rozpocznie się w sobotę 23 września o 5 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600-tny!

Przewidzieli prezydenturę Donalda Trumpa już w 2000 roku! Zobacz więcej

Już w pierwszym odcinku zaczną dziać się dziwne rzeczy. W trakcie spaceru po Springfield Simpsonowie orientują się, że zniknął pomnik Lard Lada reklamujący sklep z pączkami. W mieście wybucha panika, która prowadzi do poważnych zamieszek. W następstwie tych wydarzeń właściciele sklepu postanawiają postawić nowy pomnik, który tym razem wykonany jest z chromu. Nie przewidzieli jednak, że odbijające się od niego promienie słońca mogą spowodować pożar całego Springfield!

W serialu jak zwykle nie zabraknie gościnnych występów gwiazd. Już w pierwszym odcinku wystąpi Amy Shumer (Wykolejona), która użyczy swojego głosu postaci Pani Burns. W kolejnych pojawią się także popularni raperzy Snoop Dogg i Common, a także Sarah Silverman.

  1. sezon Simpsonów zadebiutuje na FOX Comedy w sobotę 23 wrzesnia o godz. 22:00! 24- godzinny megamaraton z Simpsonami rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 5:00 nad ranem.
Zobacz galerię

"Simpsonowie" po ukraińsku. Jedna osoba - 250 głosów

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×