"Singapurskie kleszcze" odcinek 2. Matthew odkrywa podejrzane praktyki w firmie jego ojca [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Singapurskie kleszcze” to serial-adaptacja satyrycznej, nagradzanej powieści o tym samym tytule. Sześć odcinków - niesamowita muzyka, scenografia, bohaterowie i wartka akcja, a także tematyka (kolonializm i II Wojna Światowa) przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom niebanalnych produkcji. Ten serial warto znać!

Multimedia

"Singapurskie kleszcze" - Odcinek 2, niedziela 14 marca 2021, godzina 21:30

"Singapurskie kleszcze" - co się wydarzy w drugim odcinku serialu?

Matthew powoli zacznie przyzwyczajać się do życia w Singapurze i pozna interesy swojego ojca. Wkrótce odkryje, że dochodzi w nich do podejrzanych praktyk...

Premiera niezwykłego serialu z fantastyczną muzyką i scenografiąZobacz więcej

Przypomnijmy, że w pierwszym odcinku premierowego serialu poznaliśmy postać Waltera Blacketta - głowy rodu, która wiedzie dostatnie i wygodne życie. Jego planom rozwoju rodzinnego biznesu zagraża jednak zakazana miłość i przygotowania do japońskiej inwazji. Walter stara się robić swoje, mimo że Singapur jest bombardowany przez Japończyków. Vera opiekowała się chorym Matthew, major został ostrzeżony, że nie powinien jej ufać.

"Singapurskie kleszcze" - o serialu, obsada

Serial "Singapurskie kleszcze" to adaptacja satyrycznej powieści J.G. Farrella, która była ostatnią książką napisaną przez nagradzanego autora, przed śmiercią. Akcja serialu toczy się w czasach II Wojny Światowej. Na ekranie możemy zobaczyć Luke'a Treadaway'a, który wciela się w postać głównego bohatera - Matthew Webba. Jego żonę, Jane Horrocks, gra Sylvia Blackett. Poza tym w serialu występują także: David Morrissey (handlarz - Walter Blackett), Charles Dance (biznesowy partner głównego bohatera), Colm Meaney (w roli majora Brendana Archera), Luke Newberry (Monty, syn Waltera), Bart Edwards (James Ehrendorf), Christoph Guybert (Dupingy), Georgia Blizzard (Joan, córka Waltera), Elizabeth Tan (Vera Chiang).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×