"Singapurskie kleszcze" odcinek 4. Spisek i wielka miłość młodych [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Singapurskie kleszcze” to serial-adaptacja satyrycznej, nagradzanej powieści o tym samym tytule. Sześć odcinków - niesamowita muzyka, scenografia, bohaterowie i wartka akcja, a także tematyka (kolonializm i II Wojna Światowa) przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom niebanalnych produkcji. Tę produkcję naprawdę warto znać!

Multimedia

"Singapurskie kleszcze" - Odcinek 4, niedziela 21 marca 2021, godzina 21:30

Serial "Singapurskie kleszcze" to adaptacja satyrycznej powieści J.G. Farrella, która była ostatnią książką napisaną przez nagradzanego autora, przed śmiercią. Akcja serialu toczy się w czasach II Wojny Światowej.

"Singapurskie kleszcze" - co się wydarzy w czwartym odcinku serialu?

Blackettowie będą spiskować przeciwko Matthew, który w tym czasie coraz bardziej zbliży się do Very. Młodzi zakochają się w sobie. Walter napisze petycję do gubernatora. Joan zamierza zrealizować własne plany.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Walter nie przestał prowadzić swoich interesów, mimo że Singapur został zbombardowany przez Japończyków. Vera opiekowała się chorym Matthew a major został strzeżony, że nie powinien jej ufać.

Premiera niezwykłego serialu z fantastyczną muzyką i scenografiąZobacz więcej

"Singapurskie kleszcze" - o serialu, obsada

Na ekranie możemy zobaczyć Luke'a Treadaway'a, który wciela się w postać głównego bohatera - Matthew Webba. Jego żonę, Jane Horrocks, gra Sylvia Blackett. Poza tym w serialu występują także: David Morrissey (handlarz - Walter Blackett), Charles Dance (biznesowy partner głównego bohatera), Colm Meaney (w roli majora Brendana Archera), Luke Newberry (Monty, syn Waltera), Bart Edwards (James Ehrendorf), Christoph Guybert (Dupingy), Georgia Blizzard (Joan, córka Waltera), Elizabeth Tan (Vera Chiang).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    21 marca był 3 dni temu

    24.03.2021 22:46
  • Gość (gość)

    A gdzie ta emisja?

    24.03.2021 22:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×