"Singapurskie kleszcze" odcinek 5. Wybucha panika. Joan i Monty chcą uciec a Langfeldowie doświadczają tragedii [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Singapurskie kleszcze” to serial-adaptacja satyrycznej, nagradzanej powieści o tym samym tytule. Sześć odcinków - niesamowita muzyka, scenografia, bohaterowie i wartka akcja, a także tematyka (kolonializm i II Wojna Światowa) przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym miłośnikom niebanalnych produkcji. Tę produkcję naprawdę warto znać! Co wydarzy się w przedostatnim odcinku serii?

Multimedia

"Singapurskie kleszcze" - odcinek 5, niedziela, 4.04,2021, godz. 21:30

Serial "Singapurskie kleszcze" to adaptacja satyrycznej powieści J.G. Farrella, która była ostatnią książką napisaną przez nagradzanego autora, przed śmiercią. Akcja serialu toczy się w czasach II Wojny Światowej.

"Singapurskie kleszcze" - co się wydarzy w piątym odcinku serialu?

Langfeldów dotknie tragedia. Joan i Monty będą szukać sposobu ucieczki z miasta. Podobnie Matthew i Vera, którzy będą przedzierać się przez spanikowany tłum.

Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Blackettowie spiskowali przeciwko Matthew, który coraz bardziej zbliżył się do Very. Młodzi zakochali się w sobie. Walter napisał petycję do gubernatora a Joan zamierzał realizować własne plany.

Wcześniej Walter zaprzestał prowadzenia swoich interesów, mimo że Singapur został zbombardowany przez Japończyków. Vera opiekowała się chorym Matthew a major został strzeżony, że nie powinien jej ufać.

Premiera niezwykłego serialu z fantastyczną muzyką i scenografiąZobacz więcej

"Singapurskie kleszcze" - o serialu, obsada

Na ekranie możemy zobaczyć Luke'a Treadaway'a, który wciela się w postać głównego bohatera - Matthew Webba. Jego żonę, Jane Horrocks, gra Sylvia Blackett. Poza tym w serialu występują także: David Morrissey (handlarz - Walter Blackett), Charles Dance (biznesowy partner głównego bohatera), Colm Meaney (w roli majora Brendana Archera), Luke Newberry (Monty, syn Waltera), Bart Edwards (James Ehrendorf), Christoph Guybert (Dupingy), Georgia Blizzard (Joan, córka Waltera), Elizabeth Tan (Vera Chiang).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×