"Singapurskie kleszcze" odcinek 6. Ostatni odcinek serialu. Walter utraci poczucie rzeczywistości. Z zagrożenia ratuje go Matthew [STRESZCZENIE ODCINKA]

Serial "Singapurskie kleszcze" to adaptacja satyrycznej powieści J.G. Farrella, która była ostatnią książką napisaną przez nagradzanego autora, przed śmiercią. Akcja serialu toczy się w czasach II Wojny Światowej. Co wydarzy się w finałowym odcinku? Sprawdź!

Multimedia

"Singapurskie kleszcze" - odcinek 6, niedziela, 11.04,2021, godz. 21:30

Co się wydarzy w finałowym odcinku serialu? Singapur, rok 1941: Walter Blackett, głowa rodu, wiedzie dostatnie i wygodne życie. Jego planom rozwoju rodzinnego biznesu zagraża zakazana miłość i przygotowania do japońskiej inwazji. Mimo ciężkich ofiar, Brytyjczycy dostają rozkaz kontynuowania walki za wszelką cenę.

Walter traci poczucie rzeczywistości. Z zagrożenia ratuje go Matthew.

Przypomnijmy, że wcześniej Langfeldów dotknie tragedia. Joan i Monty szukali sposobu ucieczki z miasta. Podobnie Matthew i Vera, którzy przedzierali się przez spanikowany tłum. Wcześniej Blackettowie spiskowali przeciwko Matthew, który coraz bardziej zbliżył się do Very. Młodzi zakochali się w sobie. Walter napisał petycję do gubernatora a Joan zamierzał realizować własne plany. Walter zaprzestał prowadzenia swoich interesów, mimo że Singapur został zbombardowany przez Japończyków. Vera opiekowała się chorym Matthew a na początku serii major został strzeżony, że nie powinien jej ufać.

Premiera niezwykłego serialu z fantastyczną muzyką i scenografiąZobacz więcej

"Singapurskie kleszcze" - o serialu, obsada

Na ekranie możemy zobaczyć Luke'a Treadaway'a, który wciela się w postać głównego bohatera - Matthew Webba. Jego żonę, Jane Horrocks, gra Sylvia Blackett. Poza tym w serialu występują także: David Morrissey (handlarz - Walter Blackett), Charles Dance (biznesowy partner głównego bohatera), Colm Meaney (w roli majora Brendana Archera), Luke Newberry (Monty, syn Waltera), Bart Edwards (James Ehrendorf), Christoph Guybert (Dupingy), Georgia Blizzard (Joan, córka Waltera), Elizabeth Tan (Vera Chiang).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×