"Singielka" odcinek 115. Olga Kalicka w redakcji "Co tam?". Sandra zniszczy związek Krzyśka? [ZDJĘCIA]

W serialu "Singielka" pojawi się kolejna nowa postać! Tym razem na planie zawitała Olga Kalicka, czyli Magda z "Rodzinki.pl". Dziewczyna zagra córkę Krzysztofa.

Multimedia

"SINGIELKA" ODCINEK 115. W ŚRODĘ, 13.04.2016 O GODZ. 20:55 W TVN!

W redakcji "Co tam?" pojawi się córka Krzyśka (Krzysztof Czeczot), o której słychać już od dawna. Widzowie nareszcie będą mieli okazję poznać dziewczynę, w którą wcieli się Olga Kalicka, znana z serialu "Rodzinka.pl". Czy zagości w serialu na dłużej?

W 111. odcinku "Singielki" Sandra przyjdzie do pracy ojca bez zapowiedzi. Będzie szukała z nim kontaktu, jednak Krzysiek nie odwzajemni starań córki. Stwierdzi, że jest prześladowany. - Oddaję wam pół pensji! Czego jeszcze ode mnie chcecie? - zapyta zdenerwowany. Sandrze nie chodzi jednak tylko o pieniądze.

W 115. odcinku Sandra znowu zawita w redakcji. Na dodatek, pojawi się także dziewczyna Krzysztofa - w tej roli Natalia Lesz, którą już wcześniej widzieliśmy w "Singielce" jako instruktorkę salsy. Prawdopodobnie Sandra zniszczy jedną z nadchodzących randek ojca. Co będzie dalej? Przekonamy się już wkrótce!

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA". KIM JEST KONRAD WILCZYŃSKI, KTÓRY NAMIESZA W RELACJI ELKI Z TOMASZEM? [ZDJĘCIA]
OLGA KALICKA W "M JAK MIŁOŚĆ"!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×