"Singielka" odcinek 131. Elka założy własny portal! Zatrudni Tomasza? [ZDJĘCIA]

Takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał. Mimo namów ze strony inwestora - Pawła, który zaproponował Elce stanowisko naczelnego "Co tam?", singielka decyduje się pójść własną drogą i założyć nowy portal! Co z tego wyniknie?

Multimedia

"SINGIELKA" ODCINEK 131. W ŚRODĘ, 11.05.2016, O GODZ. 20:55, W TVN!

Na nic zdały się namowy Pawła Szymańskiego, który chcąc ściągnąć Elkę z powrotem do podupadającej redakcji "Co tam?" zaproponował jej posadę naczelnego. Singielka nie zwleka długo z odpowiedzią i już następnego dnia odrzuci ofertę inwestora, tłumacząc, że chce raz na zawsze odciąć się od przeszłości, Tomasza, Nadii i zacząć nowy rozdział w swoim życiu! To dlatego zdecyduje się założyć własny portal, a informacja o tym będzie prawdziwym szokiem dla całego "Co tam?".

CZYTAJ TAKŻE:

JAK SIĘ SKOŃCZY "SINGIELKA". SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W OSTATNIM ODCINKU 1. SEZONU! [ZDJĘCIA] "SINGIELKA". OSTATNI DZIEŃ NA PLANIE SERIALU! ZOBACZCIE, JAK SPĘDZIŁY GO GWIAZDY PRODUKCJI! [ZDJĘCIA]

W stworzeniu nowego portalu pomoże jej Monika, która także jest zdecydowana odejść z podupadającej firmy. Niestety dotychczasowa sekretarka "Co tam?" w podekscytowaniu wypapla wszystkim pomysł Elki i plan o mało co nie legnie w gruzach. Wieść o tym, że Elka zakłada nowy portal, bardzo szybko dotrze do Doroty, która w złości każe Andrzejowi zmienić umowy wszystkim pracownikom tak, by nie mogli odejść do portalu Elki. To jednak nie powstrzyma Singielki, która nie będzie przejmowała się podłościami ze strony Modliszki.

Co ciekawe, Tomasz poprosi Elkę, by przyjęła go do pracy, ale tu czeka go rozczarowanie! Elka odmówi, tłumacząc, że fotografem została już Natalia i na dobry początek jeden specjalista w tej dziedzinie jej wystarczy! Tomasz będzie bardzo zawiedziony...

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA" AKTORKI. ZOBACZ, JAK ZMIENIŁY SIĘ NA PRZESTRZENI LAT [GALERIA]
"SINGIELKA" AKTORZY. ZOBACZ, JAK ZMIENILI SIĘ NA PRZESTRZENI LAT [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×