"Singielka" odcinek 189. Sława odwoła ceremonię odnowienia ślubów z powodu Olafa? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Niespodzianka w rodzinie Elki! Okazuje się, że Olgierd ma syna! Co na to Natalia i Sława? Sprawdź, co wydarzy się w 189. odcinku serialu "Singielka"!

Multimedia

"SINGIELKA" ODCINEK 189. W CZWRATEK, 24.11.2016 O GODZ. 20:55 W TVN!

Po tym, jak w domu Sławy (Dorota Pomykała) pojawił się Olaf (Bartosz Roch Nowicki), w życiu rodziny nastąpi rewolucja. Natalia (Julia Kamińska) od razu zwróciła uwagę na wyjątkową urodę nowego asystenta Olgierda (Jan Monczka) i chciała, aby był jej modelem. Wtedy dowiedziała się od ojca, że Olaf jest jej bratem!

W 189. odcinku serialu "Singielka" po awanturze ze Sławą, Olgierd ponownie wyprowadza się z domu. Ceremonia odnowienia ślubów stoi pod znakiem zapytania. Natalia postanawia jednak zachować zimną krew. Chce lepiej poznać brata.

Tymczasem, Konrad (Paweł Ciołkosz) namawia Elkę (Paulina Chruściel), by zgodziła się na przejęcie konkurencyjnego portalu. Dla dziewczyny jednak najważniejsze jest teraz ratowanie Tomasza (Mateusz Janicki). Idzie do Cezarego (Andrzej Deskur) z nadzieją, że uda jej się wymusić na nim przyznanie do winy. Tymczasem w "CO TAM?" Krzysiek (Krzysztof Czeczot) rozpoczął współpracę z nowym zespołem jako redaktor naczelny. Czy uda mu się wyprowadzić serwis na prostą?

SINGIELKA - CZYTAJ TAKŻE:

PAULINA CHRUŚCIEL, MATEUSZ JANICKI I FILIP BOBEK O BONUSOWYCH ODCINKACH [WIDEO+ZDJĘCIA]
PAULINA CHRUŚCIEL O BLASKACH I CIENIACH BYCIA "SINGIELKĄ": TERAZ PILNOWAŁABYM PEWNYCH KRYTERIÓW [WYWIAD]
KONIEC SERIALU "SINGIELKA" W TVN. BONUSOWE ODCINKI TYLKO W PLAYER.PL! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Google nie gryzie (gość)

    http://www.telemagazyn.pl/artykuly/koniec-serialu-singielka-kiedy-ostatni-odcinek-perypetii-elki-kowalik-w-tvn-wideo-zdjecia-53571.html

    23.11.2016 21:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×