"Singielka" odcinek 190. Natalia poznaje nowego faceta! To z nim założy rodzinę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już w 190. odcinku "Singielki" w życiu Natalii pojawi się przystojny nieznajomy i wszystko wskazuje na to, że mężczyzna szybko zawróci jej w głowie! Czy Natalia zdecyduje się na związek z Jankiem?

Multimedia

"SINGIELKA" ODCINEK 190. W PONIEDZIAŁEK, 28 LISTOPADA, O GODZ. 20:55 W TVN!

Olaf ma na Natalię duży wpływ. Dziewczyna umawia się z nim na spotkania, a zaintrygowana jego luzackim sposobem życia, odwagą i otwartością, nabiera więcej pewności siebie. Jeszcze tego samego dnia, podczas pracy w Antypodach, Natalia wpada w oku pewnemu nieznajomemu (Mariusz Zaniewski). Dziewczyna postanowi wziąć przykład ze swojego brata i otworzyć się na nową znajomość.

CZYTAJ TAKŻE:

PAULINA CHRUŚCIEL O BLASKACH I CIENIACH BYCIA "SINGIELKĄ": TERAZ PILNOWAŁABYM PEWNYCH KRYTERIÓW [WYWIAD]
"SINGIELKA" ODCINEK 193. TOMASZ OŚWIADCZY SIĘ ELCE! PARA SPĘDZI RAZEM UPOJNĄ NOC! [WIDEO+ZDJĘCIA]
KONIEC SERIALU "SINGIELKA" W TVN. BONUSOWE ODCINKI TYLKO W PLAYER.PL! [WIDEO+ZDJĘCIA]

-Poproszę espresso i numer Pani telefonu... - spróbuje poderwać Natalię klient w Antypodach.

Dziewczyna będzie się przez chwilę opierała, traktując jego słowa jako zwykły podryw, ale w końcu zapisze swój numer telefonu na karteczce i wręczy przystojnemu nieznajomemu! Co z tego wyniknie? Czy Jan okaże się właśnie tym jedynym w życiu Natalii? Przekonamy się już niebawem. Warto dodać, że w rolę przystojnego nieznajomego wcieli się Mariusz Zaniewski, aktor znany widzom m.in. z roli Aleksa Febo z serialu "Brzydula".

Źródło TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
  • fanka (gość)

    Kocham Player za nowe odcinki Singielki. Szkoda, ze Paulina obcięła włosy, ślicznie wyglądała w ostatnim odcinku. Tak niewiele potrzeba człowiekowi do szczęścia, fajna książka, pyszne jedzenie i oczywiście świetny serial Singielka :). Lubie Przyjaciółki i Zakręcone. Kiedyś nie mogłam pogodzić się z zakończeniem serialu Nie rób scen. Nie zróbcie mi tego i niech leci w Player, bo pora w TVN -e jest do kitu.

    01.12.2016 03:18
  • Fanka (gość)

    Gdzie on przystojny. Oby z nim niebyła.

    28.11.2016 19:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×