"Singielka" odcinek 198. Elka i Tomasz zostaną rodzicami! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Widzowie serwisu Player.pl, którzy oglądają bonusowe odcinki serialu "Singielka" będą zachwyceni. Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim odcinku, o numerze 198. Elka i Tomasz odkryją, że zostaną rodzicami!

Multimedia

Na taki finał serialu "Singielka" czekali wszyscy miłośnicy zwariowanej dziennikarki. Po szczęśliwym zakończeniu miłosnej historii Elki Kowalik na antenie TVN, przyszedł czas na dalsze odcinki w serwisie Player.pl. Dzięki nim możemy poznać dalsze losy wszystkich bohaterów "Singielki", a przede wszystkim szczęśliwej pary - Elki i Tomasza. Jak się teraz okazuje, w ostatnim odcinku serialu, ulubieńcy widzów odkryją, że zostaną rodzicami!

"SINGIELKA" - CZYTAJ TAKŻE:

WIDZOWIE WALCZĄ O PRZYWRÓCENIE "SINGIELKI" [WIDEO+ZDJĘCIA]
JAKI SERIAL ZASTĄPI TELENOWELĘ TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]
JAK ZABIĆ DOBRY SERIAL, CZYLI O NIEWYKORZYSTANYM POTENCJALE PRODUKCJI TVN [KOMENTARZ]

Już w 198. odcinku "Singielki", który pojawi się w Player.pl 29 grudnia, Elka (Paulina Chruściel) straci nagle przytomność. Dziennikarka uzna jednak, że to wina stresu i przepracowania. Czujność zachowa jednak Sława (Dorota Pomykała), która jako pierwsza domyśli się, że córka może być w ciąży, a ona sama zostanie wkrótce babcią. Przekonana o swoich racjach Nowacka, poprosi Tomasza (Mateusz Janicki), by namówił ukochaną do zrobienia testu ciążowego.

Jaki będzie jego wynik? Czy Elka naprawdę jest w ciąży z Tomaszem? Przekonamy się już wkrótce!

Komentarze

Skomentuj
  • Bogusia (gość)

    I po coś dała spojler? @Anguska

    25.12.2016 17:13
  • Anguska (gość)

    Ogladalam na serialnet.. Wcale nie zostana rodzicami. To Monika z Andrzejem znow beda sie cieszyc z nowego potomstwa :) u Elki falszywy alarm.

    17.12.2016 13:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×