"Singielka" odcinek 88. Babcia Genowefa idzie na randkę... Natalii! [ZDJĘCIA]

Czy Tomaszowi uda się pogodzić z obrażoną Sylwią i jak w randkowej rzeczywistości poradzi sobie babcia Genowefa? Zobaczcie, co wydarzy się w 88. odcinku serialu "Singielka".

Multimedia

"SINGIELKA" ODCINEK 88. W ŚRODĘ, 24.02.2016, O GODZ. 20:55, W TVN!

Singielka wyjawia Norbertowi, że widziała się z jego byłą dziewczyną i zna powody ich rozstania. Mimo całej sympatii do jego osoby, Elka po raz kolejny zdaje sobie sprawę, że nie powinna się z nim dłużej spotykać. Co takiego usłyszała od Pauliny, że jest gotowa zakończyć tę znajomość?

Zdecydowanie lepiej w miłosnych podbojach radzi sobie Natalia, która zamierza kontynuować znajomość z chłopakiem poznanym na portalu randkowym. Siostra Singielki umawia się z nim na randkę, ale zabiera ze sobą babcię! Jak Genowefa poradzi sobie w roli przyzwoitki i co na to nowo poznany chłopak Natalii?

Tomasz próbuje załagodzić sprawę z Sylwią. Ta jednak pozostaje niewzruszona na jego tłumaczenia i wciąż nalega na wyjazd do Wenecji! Czy jej upór się opłaci? Tomasz jest już zmęczony ciągłymi humorami narzeczonej, a zrozumienia znowu będzie szukał u Elki, z którą umawi się na wieczór!

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA". ELKA ZOSTANIE WICENACZELNĄ PORTALU "CO TAM?"
"SINGIELKA". CO WYDARZY SIĘ W ŻYCIU TOMASZA W NOWYCH ODCINKACH SERIALU? [ZDJĘCIA]
"SINGIELKA". ELKA I TOMASZ BĘDĄ RAZEM?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×