"Singielka" odcinki 173-174. Tomasz zerwie kontakty z Elką i wyjedzie za pracą do Gdańska? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jaki wpływ na relację Elki i Tomasz będzie miało jego dyscyplinarne zwolnienie z "Co tam?". Wiele wskazuje na to, że fotograf na dobre ucieknie z Warszawy i zacznie szukać pracy gdzie indziej. To może oznaczać tylko jedno - ostateczne i definitywne zerwanie kontaktów z Elką! Czy tak właśnie będzie? Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu "Singielka".

Multimedia

"SINGIELKA" OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU, O GODZ. 20:55 W TVN!

Czarne chmury zawisły nad Tomaszem. Po tym, jak został dyscyplinarnie zwolniony z funkcji redaktora naczelnego portalu "Co tam?", fotograf nie może znaleźć nowej pracy w Warszawie. Mimo, że Andrzej, Gosia i Patryk próbują namówić go, by powalczył o przywrócenie do pracy, Tomasz coraz częściej myśli o wyjeździe z Warszawy i znalezienia pracy gdzie indziej.

CZYTAJ TAKŻE:

KONIEC SERIALU "SINGIELKA". KIEDY OSTATNI ODCINEK PERYPETII ELKI KOWALIK W TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"SINGIELKA". INWESTOR WYRZUCI TOMASZA Z PRACY. ELKA PRZYJMIE GO U SIEBIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Elka z trudem przyjmuje informację o planach Tomasza, opacznie rozumiejąc jego słowa o wyjeździe, myśli że przenosi się do byłej dziewczyny. Tymczasem w 174. odcinku "Singielki" Górski dostaje telefon od Agnieszki, która przedstawia mu interesującą propozycję pracy w Gdańsku.

Co zrobi Tomasz? Czy przyjmie ofertę Agnieszki, a może będzie szukał pracy na własną rękę? No i jak w tym wszystkim zachowa się Elka. Powinna wyciągnąć przyjazną dłoń do ukochanego i zatrudnić go u siebie w portalu?

Źródło: TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Izunia (gość)

  Mogło by się więcej wyjaśnić.

  13.01.2018 16:07
 • Izunia (gość)

  M.jak miłość to jest to;)

  13.01.2018 16:06
 • gość (gość)

  Zniszczyli drugą serią całą historię. Tak idiotyczne sytuacje, że żal patrzeć. Przestałam oglądać trzy tygodnie temu, kiedy scenariusz zaczął przypominać groteskę. Szkoda filmu bo pierwsza część była fajna. Szkoda, szkoda, szkoda.....

  26.10.2016 22:54
 • Ja... (gość)

  Przeciągany serial już nie chce sie go ogladac

  26.10.2016 21:31
 • R (gość)

  Ten serial zaczyna przypominać Wenezuelska telenowele!! Wiecznie niedomówienia i domysly...głupota straszna działająca na nerwy

  26.10.2016 14:38
 • ona,, (gość)

  To zobacz, poprostu sie nie znasz :-)

  26.10.2016 08:36
 • gość (gość)

  tak głupiego serialu nie wiedziałam >

  25.10.2016 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×