"Singielka" odcinki 180-181. Tomasz i Konrad łączą siły, by pozbyć się wspólnego wroga! O kogo chodzi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kto by pomyślał, że Tomasz i Konrad znajdą wspólny język? A jednak! Przyjaciele Elki Kowalik, którzy do tej pory nie pałali do siebie wielką sympatią, połącza siły, by pozbyć się wspólnego wroga. Sprawdźcie, jak do tego dojdzie w najbliższych odcinkach "Singielki".

Multimedia

"SINGIELKA" OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU, O GODZ. 20:55 W TVN!

Po tym, jak Tomasz przyjął propozycję pracy w portalu Elki, singielka zleca mu pierwsze zadanie. Pech chce, że przy jego wykonaniu, Górski będzie musiał współpracować z Konradem. Panowie od dawna nie przepadają za sobą, ale już wkrótce może się to zmienić! Wszystko za sprawą wspólnego wroga- Maxa, którego postawa budzi obawy nie tylko Wilczyńskiego, ale również Tomasza.

W 180. odcinku "Singielki", Max będzie próbował wyciągnąć informacje na temat Elki, tym razem od Konrada. Komik potajemnie nagra prowadzoną z nim rozmowę, ale nie będzie wiedział, że sam też jest nagrywany!

CZYTAJ TAKŻE:

"SINGIELKA". FAKTUR I MONIKA ZOSTANĄ RODZICAMI DZIEWCZYNKI! [ZDJĘCIA]
"SINGIELKA" ODCINEK 193. DRAMATYCZNE ZAKOŃCZENIE SERIALU! CZY ELKA I TOMASZ BĘDĄ W KOŃCU RAZEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KONIEC SERIALU "SINGIELKA". KIEDY OSTATNI ODCINEK PERYPETII ELKI KOWALIK W TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po tym zdarzeniu, w 181. odcinku serialu, Tomasza i Konrada połączą siły i spróbują ostrzec przyjaciółkę przed jej nowym adoratorem. Co z tego wyniknie. Czy uda im się na czas poinformować Elkę o zamiarach komika? Przekonamy się już wkrótce!

Źródło TVN, serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×