"Singielka". Ostatni dzień na planie serialu! Zobacz, jak spędziły go gwiazdy produkcji! [ZDJĘCIA]

Jak wyglądał ostatni dzień zdjęciowy na planie serialu "Singielka" przed wakacyjną przerwą? Zdradzamy szczegóły!

Multimedia

To już pewne - serial "Singielka" doczeka się drugiego sezonu! Dalsze losy Elki Kowalik będziemy mogli śledzić już od września. Teraz przed aktorami jednak wakacyjna przerwa, podczas której będą mogli odpocząć i zregenerować siły.

Jak wyglądał ostatni dzień na planie "Singielki" przed zasłużoną przerwą? Humory dopisywały, było w końcu, co świętować. Nie zabrakło jednak i smutnych momentów. Ania Oberc na swoim profilu społecznościowym wyznała, że będzie bardzo tęsknić! -Bardzo zżyłam się z moją wspaniałą ekipą! Z jednej strony cieszę się, że troszkę odpocznę... Niemniej jednak już tęsknię! I nie mogę się doczekać kolejnych zdjęć do naszego serialu!!! - napisała aktorka.

Aktorzy ostatniego dnia zdjęć postanowili również podziękować całej ekipie za zaangażowanie i zorganizowali dla wszystkich imprezę - niespodziankę! Jak się bawili? Zobaczcie zdjęcia!

CZYTAJ TAKŻE:

JAK SIĘ SKOŃCZY "SINGIELKA". SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W OSTATNIM ODCINKU 1. SEZONU! [ZDJĘCIA] "SINGIELKA" AKTORKI. ZOBACZ, JAK ZMIENIŁY SIĘ NA PRZESTRZENI LAT [GALERIA]
"SINGIELKA" AKTORZY. ZOBACZ, JAK ZMIENILI SIĘ NA PRZESTRZENI LAT [GALERIA]

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Też Elka (gość)

    Bardzo będzie mi brakować przez wakacje " Singielki". Z przyjemnością i wyczekiwaniem ją oglądam. Miło mi spotykać na ekranie Elke i Tomasza; moich ulubionych aktorów.

    11.05.2016 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×