"Singielka". Paulina Chruściel, Julia Kamińska i Filip Bobek w nowym serialu TVN

Ruszają zdjęcia do nowej telenoweli produkcji TVN – "Singielka" w reżyserii Macieja Migasa, ze zdjęciami Michała Sobocińskiego. W roli tytułowej singielki wystąpi Paulina Chruściel. Konkurujących o jej serce bohaterów zagrają: Filip Bobek i Mateusz Janicki. Emisja serialu zaplanowana jest na jesień 2015 roku.

Multimedia

Serial "Singielka" opowiada historię Elki (Paulina Chruściel), samotnej trzydziestoparoletniej dziennikarki, która zmotywowana nadchodzącym ślubem siostry zamierza dokładnie w 274 dni znaleźć prawdziwą miłość. Elka nie ma w tym temacie najlepszych doświadczeń, więc cel wydaje jej się niemal… nieosiągalny.

Elka to niepoprawna romantyczka, która wierzy w prawdziwe uczucie i nie godzi się na żadne półśrodki. Może właśnie dlatego w ciągu ostatnich lat rzadko chodziła na randki, dorobiła się lekkiej nadwagi, a w jej garderobie znajdują się tylko ciemne, praktyczne ubrania. Dziewczyna nie traci jednak życiowego optymizmu, w poszukiwaniu "Tego Jedynego" jest gotowa na wiele wyrzeczeń. Zaczyna się wielkie odliczanie…i nowe życie singielki. Cel: znaleźć miłość w 274 dni!

W nowej produkcji TVN wystąpią również Julia Kamińska, Izabela Kuna, Karolina Gorczyca, Dorota Pomykała, Dominika Gwit i wielu innych.

 • "Singielka" to pełna humoru, wzruszeń i emocji historia romantycznych perypetii, w których widzowie odnajdą swoje własne przeżycia. Do serialu udało nam się zaprosić zdolnych aktorów młodego pokolenia. Paulina Chruściel, Mateusz Janicki, Filip Bobek i Julia Kamińska pokażą, jak szukając miłości odkryć prawdę o sobie – powiedziała Karolina Izert, producent TVN

"Singielka" jest nową produkcją telewizji TVN, realizowaną przez własny zespół produkcyjny. Telenowela powstaje na bazie argentyńskiego tytułu "Ciega a Citas". Za kreatywną adaptację scenariusza odpowiada Piotr Jasek. Zdjęcia do "Singielki" realizowane są w Warszawie i potrwają do wiosny 2016 roku. Telenowela swoją premierę będzie mieć jesienią 2015 roku na antenie TVN.

Komentarze

Skomentuj
 • Paulina Chruściel wcieli się w postać Lucía González Soler w telenoweli singielk (gość)

  Paulina Chruściel polską Teresa Hurtado de Ory Paulina Chruściel wcieli się w postać Lucía González Soler w telenoweli singielka

  15.07.2015 23:56
 • Singielka telenowela TVN HD 140 odcinków powstało z 2016 roku w TVN HD (gość)

  Singielka telenowela TVN HD 140 odcinków powstało w roli głównej blondynka Paulina Chruściel , Filip Bobek i Mateusz Janicki telenowela polska wersja telenoweli Ciega a Citas 2016 roku polska telenowela singielka z filipem bobkiem i julią kamińską

  15.07.2015 09:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×