"Singielka". Paulina Chruściel, Mateusz Janicki i Filip Bobek opowiadają o bonusowych odcinkach serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paulina Chruściel, Mateusz Janicki i Filip Bobek w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedzieli o idei powstania bonusowych odcinków "Singielki". Skąd pomysł, by kontynuować produkcję, której emisja zakończyła się na głównej antenie stacji?

Multimedia

Koniec serialu "Singielka" zbliża się wielkimi krokami. Finałowy odcinek perypetii Elki Kowalik stacja TVN wyemituje w czwartek, 1 grudnia 2016 roku. Jak już jednak informowaliśmy, produkcja została przejęta przez serwis vod stacji - Player.pl, który to wyemituje pięć dodatkowych odcinków serialu.

CZYTAJ TAKŻE:

PAULINA CHRUŚCIEL O BLASKACH I CIENIACH BYCIA "SINGIELKĄ": TERAZ PILNOWAŁABYM PEWNYCH KRYTERIÓW [WYWIAD]
"SINGIELKA" ODCINEK 193. DRAMATYCZNE ZAKOŃCZENIE SERIALU! CZY ELKA I TOMASZ BĘDĄ W KOŃCU RAZEM? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KONIEC SERIALU "SINGIELKA" W TVN. BONUSOWE ODCINKI TYLKO W PLAYER.PL! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paulina Chruściel, Mateusz Janicki i Filip Bobek w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedzieli o idei powstania bonusowych odcinków "Singielki". Skąd pomysł, by kontynuować produkcję, której emisja zakończyła się na głównej antenie stacji? Co wydarzy się w dodatkowych odcinkach? Czy będą one kontynuacją losów znanych nam dobrze bohaterów, a może zobaczymy w nich nowe postaci?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paulina (gość)

    Singielka to mój ulubiony serial, który zdobył moje serce, jest mi bardzo smutno, że serial został zdjęty z anteny, nie oglądam seriali, lecz ten był tak zabawny, każda postać miała w sobie coś ciekawego, żal, wielki żal

    06.12.2016 23:19
  • izauraa (gość)

    a co z zagranica???

    01.12.2016 21:37
  • Też Elka/gość/ (gość)

    Szkoda wielka końca tego serialu. Nie mam już co oglądać z seriali. Może jednak będzie ciąg dalszy w tv?

    30.11.2016 19:00
  • tvn (gość)

    A moze nowy serial z Chruściel i Janickim w głównych!???! TVN Prezesie Miszczak pobudka!!! Macie aktorów którzy porwali serca widzów! Taka popularność może konkurować z pm Polsatu!!!

    24.11.2016 23:14
  • nieeee (gość)

    Kończą taki serial na święta masakra jakaś

    24.11.2016 23:11
  • bara (gość)

    Bardzo dobra decyzja, tylko szkoda że TVN myśli inaczej Kończy b. dowcipny , inteligentny serial ze wspaniale dobraną obsadą świetnych aktorów.

    24.11.2016 16:23
  • Monia (gość)

    Że nie możemy miało być

    24.11.2016 06:52
  • Monia (gość)

    A co z fanami za granicą?? Ktoś pomyślał o tym o że możemy oglądać na Player?!

    24.11.2016 06:51
  • Roksana (gość)

    Super wiadomość

    23.11.2016 22:46
  • mariajola (gość)

    Nie tylko nie to....bardzo ten serial lubię, aktorzy Tomasz i Elka ....uwielbiam ich :)

    23.11.2016 22:34
  • Monia (gość)

    A Elka na pierścionek zaręczynowy na paaaalcuuuuu :D <3

    23.11.2016 22:28
  • aga (gość)

    to pierwszy serial w moim życiu który oglądam i jestem zawiedziona że nie będzie następnego sezonu jest naprawdę rewelacyjny aktorzy super w tym serialu jest wszystko i nerwy i śmiech wszystkiego po trochu. szkoda niech zdejmą z tv coś innego a singielka niech nas nie opuszcza

    23.11.2016 21:53
  • Kqroolciq (gość)

    Serial mistrz ! Chcemy nastepny sezon ! xD

    23.11.2016 21:07
  • Kqroolciq (gość)

    Jak dla mnie kontynacja singielki polegajaca na tym zeby przedluzyc emisje 5 odcinkami to za malo. Minimalnie 50 ! xD

    23.11.2016 21:06
  • fanka (gość)

    kocham ten serial daje tyle emocji i trzyma w cierpliwosci . po co go zdejmuja...... Ja chce SINGIELKE

    23.11.2016 20:22
  • Patka (gość)

    Oby scenarzyści ogarneli że tak narawde nikt nie chce zakończenia Singielki. Może nas zaskocza,oby

    23.11.2016 20:16
  • tograM (gość)

    Zapomnieliście niestety, ze macie fanów także za granica, a ci niestety przez blokadę nie mogą oglądać player.

    23.11.2016 18:25
  • młodamama (gość)

    Ja też oglądam Singielkę w inter. Gdyby był nagrany kolejny sezon tez bym go oglądała. Zgadzam się z pozostałymi osobami, że w telewizji jest dużo więcej beznadziejnych seriali i programów.

    23.11.2016 16:13
  • Dan (gość)

    Może uda się zrobić kolejną cześć np. " Już nie singielka " i dalsze perypetie bohaterów serial jest na prawdę rewelacyjny. pozdrawiam wszystkich widzów :)

    23.11.2016 15:56
  • Anna. (gość)

    Dla mnie serial bomba, wprawdzie ogladam w internecie, bo czas emisji telewizyjnej nie zgrywał się z moim czasem wolnym, ale nie rozumiem jak mona kończyć emisję, podcas sporego zainteresowania i entuzjazmu widzów ?

    22.11.2016 23:33
NowszeStarsze