"Singielka" - zobacz zwiastun nowego serialu TVN [WIDEO]

"Singielka" to nowy serial TVN, który zobaczymy w jesiennej ramówce stacji. Zobaczcie zwiastun serialu. Myślicie, że można znaleźć miłość w 274 dni ?

Multimedia

Być singielką – to nie grzech. Znaleźć prawdziwą miłość to dopiero wyzwanie! Elka, bohaterka nowego serialu TVN, rozpoczyna wielkie poszukiwania idealnego faceta. Stanie w obliczu wielu romantycznych perypetii, które będziemy mogli śledzić od października w serialu „Singielka”. Czy Elce uda się je znaleźć w zaledwie 274 dni?

„Singielka” to pełna humoru, wzruszeń i emocji historia romantycznych przygód, w której zagra plejada gwiazd. Perypetie tytułowej Singielki będzie można śledzić od poniedziałku do piątku. Premiera telenoweli w październiku na antenie TVN.

CZYTAJ TAKŻE: "SINGIELKA". PAULINA CHRUŚCIEL, JULIA KAMIŃSKA I FILIP BOBEK W NOWYM SERIALY TVN JESIENNA RAMÓWKA 2015 TVN. EDWARD MISZCZAK O OFRCIE PROGRAMOWEJ STACJI [WIDEO]

Singielka

Występują: Paulina Chruściel (Elka), Mateusz Janicki (Tomasz), Filip Bobek (Mikołaj), Julia Kamińska (Natalia, siostra Elki), Dorota Pomykała (Sława, matka Elki), Zofia Charewicz (Genowefa, babcia Elki), Tomasz Sapryk (Staszek, ojciec Elki), Jan Monczka (Olgierd, ojczym Elki), Izabela Kuna (Dorota), Krzysztof Czeczot (Krzysiek), Karolina Gorczyca (Sylwia), Kamil Kula (Robert), Anna Oberc (Monika), Sebastian Stankiewicz (Patryk), Dominika Gwit (Gośka), Michał Sitarski (Andrzej), Laura Breszka (Malena), Daniel Guzdek (Bajtek), Tomasz Sobczak (psycholog, coach). Emisja: OD PAŹDZIERNIKA poniedziałek - piątek, o godz. 17.30

Komentarze

Skomentuj
  • Kocham elke (gość)

    Super okazja do poznania prawdy o świecie jest super tragiczna historia jednego z najbardziej znanych osób które są niezbędne w programie Singielka.

    18.05.2016 20:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×