"Siódme niebo". Andrew Keegan w latach 90. miał u stóp cały świat. Jak wygląda i czym zajmuje się obecnie?

Andrew Keegan - bożyszcze nastolatek lat 90. jest już po czterdziestce. Jak wygląda i czym obecnie zajmuje się gwiazdor serialu "Siódme niebo"? Czy wciąż zachwyca urodą? Sprawdź, co słychać u Andrew Keegana, który w latach 90. miał u stóp cały świat!

Multimedia

Andrew Keegan to amerykański aktor, który urodził się 29 stycznia 1979 roku. W latach 90. wzdychały do niego miliony nastolatek. Wszystko za sprawą roli Wilsona Westa w serialu "Siódme niebo" oraz Joeya Donnera z "Zakochanej złośnicy".

Lista filmów i seriali, w których wystąpił w latach 90. Andrew Keegan jest naprawdę długa. "Thunder Alley", "Pełna chata", "Sabrina, nastoletnia czarownica", "Obóz marzeń", "Dzień Niepodległości", "Ich pięcioro" to tylko niektóre z nich. Co prawda Andrew Keegan nadal pojawia się od czasu do czasu na ekranach, ale nie są to już produkcje, które elektryzują masową widownię.

Nie żyje Lorenzo Brino. Grał najmłodszego syna Camdenów w popularnym serialu Zobacz więcej

Andrew Keegan został guru

Andrew Keegan w pełni poświęcił się za to sprawom duchowym. Aktor założył Full Circle, własny kościół, w którym "z pasją stara się inspirować społeczność i współtworzyć lepszy świat". Jak dowiedział się dziennikarz magazynu "Vice", duchowa przemiana Keegana miała miejsce w 2011 roku, gdy z przyjaciółmi został zaatakowany przez członków gangu z Venice Beach.

Było to znaczące wydarzenie, dlatego że miało miejsce tego samego dnia co tsunami w Japonii – powiedział Keegan.

Zwolennicy Keegana widzą w nim wizjonera, który porzucił świat blichtru i celebryctwa na rzecz wewnętrznej przemiany i chęci zbudowania lepszego świata.

Czy idol nastolatek z lat 90., który jest już po czterdziestce, bardzo się zmienił? Dowiesz się tego, zaglądając do naszej galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×