"Siódme niebo". Nie żyje Lorenzo Brino, który grał najmłodszego syna Camdenów. Miał 21 lat

Nie żyje Lorenzo Brino, który grał jednego z najmłodszych synów Camdenów w popularnym amerykańskim serialu "Siódme niebo". Miał 21 lat.

Multimedia

Lorenzo Brino z serialu "Siódme niebo" nie żyje

Lorenzo Brino już jako niemowlak grał w serialu "Siódme niebo". On i jego trzej bracia rotacyjnie wcielali się w najmłodszych synów Camdenów - Sama i Davida. Urodzili się we wrześniu 1998 roku. Niestety, jak podaje portal TMZ, Lorenzo miał wypadek samochodowy, w wyniku którego stracił życie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 9 marca w San Bernardino. Tożsamość ofiary została potwierdzona dopiero niemal tydzień później. Jeden z przyjaciół Lorenzo stworzył wideo, w którym nazywa zmarłego "piękną duszą".

Lorenzo Brino po raz pierwszy pojawił się w serialu "Siódme niebo", kiedy główna bohaterka, Annie Camden rodziła bliźniaki. Był to jeden z odcinków, które miały najwyższą oglądalność.

"Siódme niebo" - o serialu

Amerykański serial produkowany przez CBS w latach 1996 - 2007. Opowiadał o wielodzietnej rodzinie Camdenów: pastorze Ericu, jego żonie Annie oraz siódemce dzieci: Matcie, Mary, Lucy, Simonie, Ruthy oraz bliźniakach Samie i Davidzie. Akcja serialu rozgrywała się w fikcyjnym miasteczku Glen Oak w Kalifornii. W sumie powstały 243 odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×