Siostry Godlewskie nago paradują po boisku! Nagrały piosenkę na Mundial 2018! Znieważyły barwy narodowe? [TYLKO DLA DOROSŁYCH, DUŻO ZDJĘĆ]

Siostry Godlewskie atakują ponownie! Każda okazja jest dobra, aby o sobie przypomnieć. Skoro była piosenka z okazji urodzin Prezydenta Andrzeja Dudy, to czemu nie nagrać piosenki na Mundial 2018? No właśnie... Siostry Godlewskie nago paradują po boisku i zagrzewają polską reprezentację do walki na Mundialu!

Multimedia

Ten teledysk może zszokować wielu. O ile sama piosenka Sióstr Godlewskich z okazji Mundialu nikogo by raczej nie zdziwiła, to już teledysk do tego utworu może wprawić niektórych w osłupienie. Małgorzata i Esmeralda Godlewskie paradują po boisku całkowicie nago!

Siostry Godlewskie nagrały... życzenia dla Prezydenta Andrzeja Dudy! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

I jeszcze może to nie byłoby tak gorszące, gdyby nie fakt, że siostry Godlewskie na swoich nagich ciałach mają wymalowane polskie barwy narodowe. Jak słusznie zauważyli dziennikarze portalu gol24.pl, za znieważenie symboli państwowych może im grozić kara grzywny:

Art. 137. § 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.

Czy siostry Godlewskie tym razem przesadziły? A może wpada wam w ucho piosenka?

Zobacz galerię

Natalia Krakowiak o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
 • Teded (gość)

  Aaaalee arbuzy.

  19.02.2019 20:15
 • Iw. (gość)

  Taka sobie piosenka na lato

  26.08.2018 22:54
 • aleszajs (gość)

  ale wykonanie co najmniej tragiczne, pasuje więcej do typu seks a nie do piłki, nic ciekawego... Nie podoba mi się wcale ale są gusta i guściki :) Jeden woli matkę drugi córkę.

  10.06.2018 16:49
 • olo (gość)

  ja tutaj nie widzę żadnego "ZNIEWAŻENIA" teledysk nawet fajny ....ale porypańców nie brakuje co szukają dziury w całym....

  10.06.2018 12:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×