Siwiec wzięła ślub w Las Vegas

"Chcemy jeszcze zrobić taki normalny ślub dla rodziców, dla rodziny tutaj w Polsce"

Multimedia

Natalia Siwiec jest ostatnio wszędzie i ma naprawdę zaskakujące informacje... Tym razem w tvn.pl ujawniła, że przed dwoma miesiącami w Las Vegas wyszła za mąż. Wielbiciele pięknej kibicki nie muszą jednak porzucać nadziei, bo ten związek jest w Polsce nieważny.

CZYTAJ TAKŻE: SIWIEC STRACIŁA CNOTĘ MAJĄC 14 LAT? NATALIA SIWIEC POPRAWIŁA SOBIE PIERSI I USTA

- Jestem panią żoną, chociaż ślub był w Las Vegas. To jest sprawa sprzed dwóch miesięcy, ale chcemy jeszcze zrobić taki normalny ślub dla rodziców, dla rodziny tutaj w Polsce. Był ślub, ale nie jesteśmy jeszcze takim prawnym małżeństwem. Wszystko bardzo skromnie i normalnie, bez wariacji. Na spontanie. Wcześniej się okazało, że trzeba podpisać dokumenty. To nie jest tak hop siup, że idziesz sobie z party i bierzesz ślub. Jesteśmy ze sobą bardzo długo i to nic nie zmieniło w naszym życiu - powiedziała.tvn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • nati (gość)

  Boże! kto to jest, żeby o niej cokolwiek pisać - ani to ładne, ani mądre - dajcie już spokój!!! czy my naprawde nie mamy lepszych tematów??? jacy Fani i niby kogo???? wstyd!

  20.07.2012 10:53
 • nati (gość)

  Boże! kto to jest, żeby o niej cokolwiek pisać - ani to ładne, ani mądre - dajcie już spokój!!! czy my naprawde nie mamy lepszych tematów??? jacy Fani i niby kogo????

  20.07.2012 10:53
 • king (gość)

  co za szmat.. i scierw... a wy o niej piszcecie, wezcie sie do uczciwej roboty a nie pierdo.... jak pobici o tej kur.....

  19.07.2012 21:08
 • echo (gość)

  kto to wogole k...rwa jest przestańcie o tej szma..ie pisać bo rzygnę

  19.07.2012 20:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×