"Skandal" odcinek 4. Olivia angażuje się w sprawę latynoskiego dyktatora [ZDJĘCIA]

Latynoski dyktator Benicio Florez twierdzi, że jego żona i dwoje dzieci porwano na zlecenie FBI. Czy Olivia Pope przyjmie sprawę?

Multimedia

"SKANDAL" ODCINEK 4. W CZWARTEK, 25.06.2015 O GODZ. 22:15 W TVP2!

Czas na kolejny odcinek serialu o mocno stąpającej po ziemi prawniczce, która po rezygnacji z pracy w Białym Domu, założyła własną firmę, specjalizującą się w zarządzaniu kryzysowym. Z czym tym razem przyjdzie się jej zmierzyć?

W 4. odcinku serialu "Skandal" kolejnym klientem Olivii Pope (Kerry Washington) jest latynoski dyktator, generał Benicio Florez, który przyjechał do Waszyngtonu na doroczny zjazd organizacji państw amerykańskich. Twierdzi on, że jego żona i dwoje młodszych dzieci zostali porwani, prawdopodobnie przez FBI.

Mimo opozycji współpracowników, Olivia zgadza się odnaleźć żonę generała. Okazuje się, że nie została ona porwana, lecz sama uciekła, bo uznała że generał stał się innym człowiekiem. Na tym tle dochodzi do konfliktu między Olivią i Abby (Darby Stanchfield). Pope chce być lojalna wobec klienta, natomiast jej współpracownica twierdzi, że Olivia sprzeniewierzyła się własnym ideałom. Która z nich ma rację? Jak zakończy się kolejna sprawa zespołu Olivii?

CZYTAJ TAKŻE: "SKANDAL" ODCINEK 3. SPRAWA AMANDY TENNER KOMPLIKUJE SIĘ SERIAL "SKANDAL" Z KERRY WASHINGTON W TVP2

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×