Skandale i głośne sprawy, o których dyskutowaliśmy w 2021 roku. Zatrzymanie Beaty Kozidrak, coming out Andrzeja Piasecznego, konflikt w rodzinie Krzysztofa Krawczyka. Tym żyli internauci

2021 rok powoli dobiega końca. Sprawdziliśmy, czym przez ostatnich dwanaście miesięcy żyli internauci. Co interesowało ich najbardziej? Te skandale i głośne sprawy były komentowane najczęściej. Co działo się w polskim show biznesie? O których celebrytach było głośno i dlaczego?

Multimedia

Głośne sprawy w polskim show biznesie w 2021 roku

Internauci kochają wiedzieć, co dzieje się w życiu ich ulubionych celebrytów. Świadczą o tym liczby osób obserwujących profile znanych osób w mediach społecznościowych. Aktorki, piosenkarki i inne osoby z publicznego świata chętnie dzielą się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. To właśnie za pomocą Instagrama informują swoich fanów o tym, co się u nich dzieje. Najczęściej dzielą się pozytywnymi rzeczami.

Są jednak sytuacje, których celebryci woleliby nie upubliczniać. Te także bardzo interesują internautów. Jakimi skandalami i głośnymi sprawami fani interesowali się w tym roku? O czym mówiło się w 2021 roku? Sprawdziliśmy to dla Was!

Głośno o Joannie Opoździe

Aktorka Joanna Opozda to celebrytka, o której w 2021 roku było głośno. Wszystko zaczęło się na początku sierpnia, kiedy piękna aktorka wyszła za mąż za Antoniego Królikowskiego. Tym szczęśliwym wydarzeniem żyło wielu fanów, którzy gratulowali młodej parze i życzyli szczęścia na wspólnej drodze.

Już miesiąc po ślubie Opozdy i Królikowskiego na jaw wyszedł konflikt celebrytki z jej ojcem. Mężczyzna żalił się na brak wsparcia i kontaktu ze strony córki, po czym upublicznił treść SMS-a od Antka Królikowskiego, w którym bronił swojej małżonki. Mieszkający na Madagaskarze ojciec Asi Opozdy w mediach społecznościowych zwracał się bezpośrednio do córki, jej matki i świeżo upieczonego zięcia.

To za moje pieniądze, bez mojej wiedzy i zgody, tak ładnie bawiłeś się na swoim weselu; (...) Mieszkanie, w którym często sypiałeś (...) wartości miliona złotych, jest darowizną ode mnie dla mojej córki, a twojej obecnej żony; Wielokrotnie prosiłem o pomoc twoją żonę Asię i ciebie. Ty znałeś moją sytuację, a mimo to nic nie zrobiłeś - pisał, zwracając się do Królikowskiego.

Głos w sprawie zabrała także matka aktorki, która opowiedziała, że jej mąż w swoich wpisach mówi nieprawdę. Jednocześnie poprosiła, by media nie zajmowały się już tą sprawą. Afera wokół rodziny aktorki samoistnie ucichła, a sama Joasia Opozda i jej mąż spodziewają się potomka.

Jechała autem na podwójnym gazie

Inna afera, którą zainteresowali się internauci dotyczyła wokalistki zespołu "Bajm" Beaty Kozidrak, która została zatrzymana przez policję, gdy kierowała samochodem będąc pod wpływem alkoholu.

Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że Was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że muszę ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa - odniosła się do sprawy kilka dni po zajściu.

Ostatecznie piosenkarka została przez sąd skazana m.in. na na sześć miesięcy prac społecznych i pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów. Kozidrak odwołała się od wyroku.

Czym jeszcze żyli internauci w 2021 roku? Najgłośniejsze sprawy z show biznesu znajdziesz w galerii

Zobacz galerię

Zrzucili wagę, zmienili fryzury. Oto największe metamorfozy gwiazd w 2021 rokuZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Stare kompy (gość)

    Mnie się wydaje, że kompów starszych jak 15-sto letnie nie warto już reanimować. Po pierwsze może już nie być sterowników (trudno dostępne), po drugie są już za wolne takie maszynki (brak cierpliwości). Do tego przez lata użycia i stania w piwnicy w wilgoci często podzespoły się "starzeją". Oczywiście można wrzucić jakiś tam dysk SSD (jak płyta ma już jakieś SATA), dołożyć RAMu, wyczyścić obudowę z kurzu w środku, zmienić pastę na chłodzeniu CPU i kombinować, tylko co... napisać się CV w takim kompie da i stare gierki odpalać ale YT czy bardziej współczesne programy to już "niet", do tego brak wsparcia dla pasującego wiekowo OS i mimo antywirusa można coś złapać w sieci. Dlatego chyba szkoda zachodu, a na DOSie w razie czego nawet i 30-sto letni pójdzie komp, jak ktoś lubi takie starocie. Ostatecznie te najstarsze maszynki mogą służyć za wyszukiwarki katalogów bibliotecznych w jakiejś bibliotece czy czytelni a te lepsze, jako prosty domowy serwer NAS/proxy/web/monitoring/cyfrowy dom. Tylko jakieś tam wymagania trzeba sobie postawić, bo tak to reanimowane zmarłego przed tygodniem, z tego wychodzi. Jak już wkładamy swoje fundusze, to przynajmniej w jakiś tam potencjalny zysk, no chyba że ktoś kocha takie "dziadki" - to cóż poradzisz.

    21.12.2021 20:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×