"Skandaliści". Abelard Giza i Jacek Stramik o tym, dlaczego narkotyki są źródłem komizmu [WIDEO]

"Lubię człowieka pod wpływem narkotyków. Jest źródłem niesamowitego komizmu". "Zrobił nam się z tego zły temat tabu. On jest niebezpiecznym tematem. To nie jest mąka i jajko.". Abelard Giza i Jacek Stramik gośćmi Agnieszki Gozdyry w "Skandalistach".

Multimedia

"Skandaliści" w soboty o godz. 20:00 w Polsat News! - sprawdź program tv

Już w najbliższą sobotę w Polsat News gośćmi Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" będą Abelard Giza i Jacek Stramik, dwaj wyśmienici komicy i stand-uperzy, autorzy książki "Łapy precz od żartów".

Misiek Koterski szczerze o wyjściu z nałogów. "Dla mnie powrót oznacza śmierć" [WIDEO]Zobacz więcej

Jacek Stramik, pytany o otwartość z jaką opisuje temat narkotyków, odpowiada: "To się rzadko zdarza w kulturze. To jest bardzo ważna rzecz dla mnie z wielu względów. Lubię człowieka pod wpływem narkotyków. On jest źródłem niesamowitego komizmu, jego zachowania, wypowiedzi są zabawne. Natomiast otwarte mówienie o używkach, czy alkoholu nawet, jest dla mnie jakimś wyrazem buntu".

"Zrobił się z tego temat zły tabu. On jest bardzo niebezpiecznym tematem. To nie jest mąką, jajko i cukier, z którego może wyjść zakalec i trudno. Można sobie zrobić duże kuku. Ale możnaby o tym więcej mówić z różnych stron, a nie tylko z jednej" - dodaje Giza.

Cała rozmowa z Abelardem Gizą i Jackiem Stramikiem w "Skandalistach" w sobotę o godzinie 20:00 w Polsat News.

Ewa Minge wyjawiła szokującą prawdę o swojej chorobie! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×