"Skandaliści". Ewa Minge o swojej chorobie: Któż by inwestował w dobra luksusowe śmiertelnie chorej projektantki? [WIDEO]

Ewa Minge w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w programie "Skandaliści" opowiedziała o swojej chorobie oraz o tym, dlaczego nie chciała o niej mówić wcześniej. Zobacz fragment programu!

Multimedia

"Skandaliści" w soboty o godz. 20:00 w Polsat News! - sprawdź program tv

Znana projektantka Ewa Minge gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści". Na pytanie prowadzącej, dlaczego Ewa Minge przez długi czas ukrywała swoją chorobę nowotworową, Minge odpowiedziała ujawniając brutalną prawdę świata, w którym funkcjonuje.

Ewa Minge o wyborach Miss i o tym, czy kobieta powinna udawać głupią [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku, żyję z tego co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji.

Cała rozmowa z Agnieszki Gozdyry z Ewą Minge w sobotę, 13 października o godzinie 20:00 w programie "Skandaliści" tylko w Polsat News.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anula (gość)

  Puknelo w dekiel, bo jest moda na raka po Przybylskiej. Hahahaha hahahaha hahahaha sobie przypomniala DNO DNO DNO. Zero totalne, wielkie nic z pisklejanym ryjjem

  15.10.2018 02:31
 • g (gość)

  Ciekawe, dlaczego teraz o tym mówi?

  13.10.2018 20:25
 • PiotrKuncy (gość)

  no kiedy będzie ten cały dymkowski, ile można czekać

  13.10.2018 12:39
 • jiujiu (gość)

  w świecie dóbr luksusowych pani minge, są plajty, rozwody, skandale, ludzie którzy mają majątek a go nie powinni mieć, tam są narkomani, zboczeńcy, zabójcy, ludzie, którzy są raz na topie, aby zaraz być na dole. Ale w jednym ma rację, niewiele ich by interesowała choroba drugiego człowieka. smutne i przykre.

  13.10.2018 10:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×