"Skandaliści". Michał Misiek Koterski szczerze o wyjściu z nałogów. "Dla mnie powrót oznacza śmierć" [WIDEO]

Michał Koterski w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą: "90% moich znajomych, których dotknęła ta choroba już nie ma na tym świecie. Ja wygrałem życie. Dla mnie powrót oznacza śmierć". O jakiej chorobie powiedział Misiek w "Skandalistach"?

Multimedia

"Skandaliści" w soboty o godz. 20:00 w Polsat News! - sprawdź program tv

Gościem Agnieszki Gozdyry w programie "Skandaliści" będzie tym razem Michał Koterski, znany aktor, występujący obecnie w serialu "Pierwsza Miłość". Aktor w rozmowie m.in. szczerze opowiada o wyjściu z nałogów.

Koterski, Figura i Bohosiewicz na premierze nowego filmu Marka Koterskiego! [RELACJA Z PREMIERY, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

90% moich znajomych których dotknęła ta choroba już nie ma na tym świecie. To jest wielka loteria. Mam świadomość wielkiej łaski, którą dostałem. Jestem wdzięczny i szczęśliwy. Mam poczucie, że dla mnie nie ma powrotu. Wyciągnąłem wszystkie szczęśliwe losy z kapelusza. To jest taka choroba, że nie ma zabawy. Ja wygrałem życie. Dla mnie powrót prawdopodobnie oznacza śmierć.

Cała rozmowa Agnieszki Gozdyry z Michałem Koterskim już w sobotę, 27 października o godzinie 20:00 w programie "Skandaliści" tylko w Polsat News.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×