"Skazane" odcinek 1. Antyterroryści w domu Marty i Rafała!

"Twój mąż zabił człowieka, gdzie jest broń?" - te słowa słyszy od policjantów Marta, jedna z głównych bohaterek serialu "Skazane", chwilę po tym, gdy jej mąż Rafał zostaje rzucony na podłogę i skuty przez policyjnych antyterrorystów. Ta sytuacja dla Marty jest dopiero początkiem kłopotów...

Multimedia

W pierwszym odcinku tego serialu poznajemy Martę (Paulina Gałązka) i Rafała (Antoni Pawlicki). Są młodym, do szaleństwa zakochanym w sobie małżeństwem. Ona na co dzień pracuje w sekretariacie szkoły podstawowej, on prowadzi swoją własną firmę, która zajmuje się sprzedażą napojów bezalkoholowych. Wkrótce przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko. Pewnego dnia ich sielankowe życie w nowym domu przerywa nalot policji i oskarżenie Rafała o... morderstwo. Od tej chwili codziennością Marty stają się ciągłe przesłuchania i cotygodniowe wizyty w areszcie, gdzie poznaje inne kobiety, których najbliżsi odsiadują swoje wyroki.

Ola (Olga Bołądź) co tydzień jeździ na widzenia do Arka (Wojciech Błach), który odsiaduje krótki wyrok za posiadanie tzw. miękkich narkotyków. Tym razem po raz pierwszy decyduje się wziąć ze sobą ich synka, Szymka (Adam Tomaszewski).

Sylwia (Monika Krzywkowska) od 6 lat cierpliwie co tydzień przyjeżdża w odwiedziny do swojego męża. Zawsze elegancka, zadbana, świetne ubrana, a tym razem z 12. centymetrowymi szpilkami, które zakłada tuż przed wejściem na widzenie z mężem. Dzięki pieniądzom z jego nielegalnej działalności mieszka w pięknej rezydencji, nie musi pracować, a czas spędza przede wszystkim na fitnessie, zakupach i próbie upilnowania dwójki nastoletnich dzieci.

Wszystkie bohaterki łączy wspólny mianownik. Każda z nich mimo skrajnie trudnej sytuacji, w której się znajduje, walczy o siebie i swoich najbliższych. Aby wyjść z tej walki zwycięsko, często musi podejmować trudne decyzje.

"SKAZANE" - PREMIERA PIERWSZEGO ODCINKA WE WTOREK, 8 WRZEŚNIA, O GODZINIE 21.35 NA ANTENIE TELEWIZJI POLSAT

CZYTAJ TAKŻE:
"SKAZANE". KTO JEST KIM W SERIALU [GALERIA]
"SKAZANE". PAULINA GAŁĄZKA - POLSKIE AKTORKI SĄ CHOLERNIE UTALENTOWANE [WYWIAD]
"SKAZANE". SERIAL O KOBIETACH NIE TYLKO DLA KOBIET [RECENZJA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×