"Skazany na śmierć". Będzie 6. sezon "Prison Break"? Dominic Purcell zabrał głos w sprawie kontynuacji

"Skazany na śmierć" wróci z 6. sezonem? Dominic Purcell twierdzi, że są na to spore szanse. Gwiazdor serialu "Prison Break" postawił jednak twórcom pewien warunek. O co chodzi?

Multimedia

Będzie 6. sezon "Skazanego na śmierć"?

Historia Michaela Scofielda z serialu "Skazany na śmierć" elektryzowała przed laty miliony widzów na całym świecie. W 2017 roku, po siedmiu latach od finału 4. sezonu, "Prison Break" powrócił na ekrany z nowymi odcinkami. Zdania widzów na temat 5. sezonu "Skazanego na śmierć" były jednak mocno podzielone. Aby kontynuować opowieść, twórcy zdecydowali się wskrzesić głównego bohatera, który trafił do więzienia w Jemenie.

Gra na sentymentach widzów nie do końca się sprawdziła. Mimo tego, co jakiś czas w sieci pojawiają się plotki o kontynuacji serialu. Dominic Purcell, czyli serialowy Lincoln poruszył ostatnio na swoim Instagramie kwestię realizacji 6. sezonu, przyznając, że jeśli tylko historia będzie tego warta, to nowe odcinki "Skazanego na śmierć" powstaną.

TOP 10 seriali, które powinien obejrzeć fan "La Casa de Papel"!Zobacz więcej

Przypominamy, że jeszcze w sierpniu 2019 r. Charlie Collier, czyli dyrektor stacji Fox informował, że na razie nie planuje kontynuacji "Skazanego na śmierć". Czy serial "Prison Break" powinien jeszcze powrócić? Czekamy na Twój głos w komentarzu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hania (gość)

    Źle napisałam miało być ze nie wyobrażam sobie żeby michael nie grał w 6 sezonie. On jest cudowny

    11.12.2021 19:45
  • Hania (gość)

    nie umiem sobie wyobrazić żeby nie było 6 sezonu bez michaela ten człowiek jest cudowny.Niech nie gra hetero byle żeby był!

    11.12.2021 19:44
  • Milosz (gość)

    Tak oczywiście czekam z niecierpliwością

    05.07.2021 13:44
  • zaneta (gość)

    tak uwielbiam ten serial

    05.06.2021 11:25
  • Ewa (gość)

    Jestem za 6 sezonem!!! Uwielbiam ten serial.

    19.05.2021 07:59
  • Ela (gość)

    Mi film się bardzo podobał mam nadzieję że w 6 sezonem żeby Sara i skofild byli razem żeby nikt nie stał na przeszkodzie ich miłości

    11.05.2021 17:53
  • Marcin (gość)

    Czekam na 6 sezon

    28.02.2021 13:47
  • Karina (gość)

    Jestem ZA 6 sezonem . Do tej pory wszystkie sezony były mega ❤❤

    08.02.2021 14:47
  • angel (gość)

    o rak!! Kolejny sezon plissssss 🙂

    20.12.2020 19:24
  • Fana (gość)

    Z niecierpliwością czekamy na 6 sezon. Mam nadzieję że zostanie on wydany

    15.12.2020 16:02
  • Ja (gość)

    O tak! W tym miesiącu obejrzałam wszystkie sezony,chce 6! ;)

    10.12.2020 01:58
  • gość (gość)

    czekam na 6 sezon

    09.12.2020 12:32
  • Proszę zrobcie 6-sty sezon. (gość)

    Zdecydowanie jestem za tym żeby puscili 6 sezon. Wraz z bratem ogladalismy wszystkie 5 sezonow i znow chcielibysmy zobaczyc w jaki sposob Michael Scofield potrafi zaskoczyc widzow.

    06.12.2020 21:00
  • Lolek (gość)

    Fajnie jak zrobią 6 zeson

    28.11.2020 15:22
  • Piotrunski (gość)

    Słaby to był 4ty sezon, nie 5ty XD Ps czekanee

    25.11.2020 10:58
  • Gabrys (gość)

    Najlepszy serial który oglądałem proszę 6 sezon oglądam cały serialach już 2 raz prosze

    24.11.2020 16:00
  • Kasia (gość)

    Zdecydowanie powinien byc 6;sezon.czekam z niecierpliwością.

    15.11.2020 18:54
  • Kacper (gość)

    Nie umiem się tego doczekać tego 6 sezonu

    15.11.2020 10:36
  • Tuska (gość)

    Tak

    13.11.2020 19:26
  • Patryk Kwidzyn (gość)

    Róbcie 6 sezon 😉

    11.11.2020 22:56
NowszeStarsze